Анастасію Стоцьку обікрали на мільйон доларів

Продюсери Анастасії Стоцької обікрали її. Співачка хоче повернути кошти через суд.

Анастасія Стоцька потрапила в неприємну історію. Співачка з'ясувала, що продюсери обікрали її майже на 1 мільйон доларів. З музикантами Георгієм Шеварднадзе і Зіновієм Попроцьким Анастасія познайомилася навесні 2008 року, коли у неї вже закінчувався контракт з Кіркоровим. Разом вони стали записувати пісні, будувати плани підкорення музичного світу - питання стояло лише у фінансуванні.

Анастасія вклала свої власні гроші (700 тисяч євро) у спільний бізнес.

"У мене були деякі гроші, я збиралася нарешті купити собі квартиру, - згадує Стоцька. - Крім того, частину грошей мені позичив близький друг. Я просто взяла і віддала їм усе, що у мене було. На той момент я ні на хвилину не сумнівалася, що роблю неправильно".

Сумніви почали з'являтися після того, як гроші стали вкладатися в непотрібні, на думку Насті, речі: "Я не розуміла, навіщо знімати крутий офіс, набирати величезний штат з нереальними зарплатами. Охорона, яка охороняє, чомусь їх, а я продовжую трястися, повертаючись додому. Потім у них з'явилися круті машини, телефони, ноутбуки, а в мене - перші сумніви і претензії, які я почала озвучувати їм".

Філіп Кіркоров, Анастасія Стоцька
Paparazzi
Анастасія повернулась до Філіпа Кіркорова
Настав момент, коли Стоцька зрозуміла, що гроші закінчуються, а плани, за винятком одного кліпу та презентації, так і залишилися планами. Заповзятлива дівчина вирішила взяти ситуацію в свої руки і зажадала повернути їй гроші, що залишилися, щоб самій контролювати ситуацію.

Після цієї розмови продюсери поставили Стоцьку перед фактом: або вона підписує з ними контракт і працює на їх умовах, або вони припиняють усілякі відносини і Настя їм повинна виплатити компенсацію.

"Дослівно це звучало так: "підбивши фінансові підсумки проекту, можемо повідомити тобі, що за вирахуванням вартості музичного матеріалу, саунд-продюсування, моральної компенсації та упущеної вигоди за 7 місяців співпраці, за тобою є фінансова заборгованість". Перше, що я відчула, коли отримала цей лист, був шок", - каже Настя.

Почалися довгі переговори через адвокатів. "За допомогою мого адвоката Ірини я домоглася-таки хоча б передачі мені прав на пісні. Папірець про передачу прав є, а більше нічого немає. Коли домовилися про те, що вони віддають зведені пісні, Георгій Шеварднадзе сказав, що не буде їх зводити, тому що довго і дорого. Студія, сплачена мною до кінця 2010 року, закрита. Я не можу взяти нічого, що було придбано за період нашого так званого співробітництва", - скаржиться Стоцька.

Втративши надію вирішити ситуацію мирним шляхом, Настя вирішила звернутися за допомогою до правоохоронних органів. 

Читайте також:

Кіркоров подарував Стоцькій сукню за 20 тисяч доларів

Між Кіркоровим та Стоцькою знову спалахнула пристрасть

Playboy роздягнув Анастасію Стоцьку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: