Анастасію Стоцьку обікрали на мільйон доларів

Продюсери Анастасії Стоцької обікрали її. Співачка хоче повернути кошти через суд.

Анастасія Стоцька потрапила в неприємну історію. Співачка з'ясувала, що продюсери обікрали її майже на 1 мільйон доларів. З музикантами Георгієм Шеварднадзе і Зіновієм Попроцьким Анастасія познайомилася навесні 2008 року, коли у неї вже закінчувався контракт з Кіркоровим. Разом вони стали записувати пісні, будувати плани підкорення музичного світу - питання стояло лише у фінансуванні.

Анастасія вклала свої власні гроші (700 тисяч євро) у спільний бізнес.

"У мене були деякі гроші, я збиралася нарешті купити собі квартиру, - згадує Стоцька. - Крім того, частину грошей мені позичив близький друг. Я просто взяла і віддала їм усе, що у мене було. На той момент я ні на хвилину не сумнівалася, що роблю неправильно".

Сумніви почали з'являтися після того, як гроші стали вкладатися в непотрібні, на думку Насті, речі: "Я не розуміла, навіщо знімати крутий офіс, набирати величезний штат з нереальними зарплатами. Охорона, яка охороняє, чомусь їх, а я продовжую трястися, повертаючись додому. Потім у них з'явилися круті машини, телефони, ноутбуки, а в мене - перші сумніви і претензії, які я почала озвучувати їм".

Анастасія повернулась до Філіпа Кіркорова / Фото: Paparazzi
Настав момент, коли Стоцька зрозуміла, що гроші закінчуються, а плани, за винятком одного кліпу та презентації, так і залишилися планами. Заповзятлива дівчина вирішила взяти ситуацію в свої руки і зажадала повернути їй гроші, що залишилися, щоб самій контролювати ситуацію.

Після цієї розмови продюсери поставили Стоцьку перед фактом: або вона підписує з ними контракт і працює на їх умовах, або вони припиняють усілякі відносини і Настя їм повинна виплатити компенсацію.

"Дослівно це звучало так: "підбивши фінансові підсумки проекту, можемо повідомити тобі, що за вирахуванням вартості музичного матеріалу, саунд-продюсування, моральної компенсації та упущеної вигоди за 7 місяців співпраці, за тобою є фінансова заборгованість". Перше, що я відчула, коли отримала цей лист, був шок", - каже Настя.

Почалися довгі переговори через адвокатів. "За допомогою мого адвоката Ірини я домоглася-таки хоча б передачі мені прав на пісні. Папірець про передачу прав є, а більше нічого немає. Коли домовилися про те, що вони віддають зведені пісні, Георгій Шеварднадзе сказав, що не буде їх зводити, тому що довго і дорого. Студія, сплачена мною до кінця 2010 року, закрита. Я не можу взяти нічого, що було придбано за період нашого так званого співробітництва", - скаржиться Стоцька.

Втративши надію вирішити ситуацію мирним шляхом, Настя вирішила звернутися за допомогою до правоохоронних органів. 

Читайте також:

Кіркоров подарував Стоцькій сукню за 20 тисяч доларів

Між Кіркоровим та Стоцькою знову спалахнула пристрасть

Playboy роздягнув Анастасію Стоцьку

Повʼязані теми:

Наступна публікація