Чоловік Гвен Стефані спав із трансвеститом

Чоловік співачки Гвен Стефані зізнався, що мав зв'язок із трансвеститом Пітером Робінсоном, що виступав в жіночій сукні під псевдонімом Мерлін.

Музикант Гевін Россдейл, який є чоловіком співачки Гвен Стефані, зробив зізнання: він спав з трансвеститом.

Навіщо 44-річному Гевіну робити таку дивну заяву - невідомо. Але факт залишається фактом: в інтерв'ю журналу US magazine Гевін зізнався, що колись у нього був зв'язок з відомим у 80-ті роки співаком Пітером Робінсоном, що виступав в жіночій сукні під псевдонімом Мерлін. Коли рокера про його гомосексуальність, Гевін не став нічого заперечувати. Россдейл зізнався, що ніколи раніше не говорив про це публічно, тому що хотів уникнути обговорення цього факту в мас-медіа.

Його зв'язок з коханцем-трансвеститом розпочалася 17 років тому, коли Гевін тільки вийшов зі стін школи Westminster School. Пітеру (він же - красуня Мерлін) тоді було трохи за 20.

"Я ніколи не хотів говорити про це, тому що ця тема завжди привертає увагу таблоїдів. Для мене ж це був просто один з елементів дорослішання", - розповів Гевін.

Як повідомляють джерела, після несподіваного зізнання Россдейл намагався натиснути на журнал і зам'яти цю тему. Проте коли стало ясно, що інтерв'ю все-таки побачить світ, Гевін був змушений розповісти дружині Гвен Стефані про свої гомосексуальні нахили. Природно, Гвен не прийшла від них у захваті.

Читайте також:

Гвен Стефані розлучається з чоловіком через постійні зради

Гвен Стефані пожертвувала 166 тис.дол. для студентів

Гвен Стефані стала кращою зірковою дизайнеркою

Повʼязані теми:

Наступна публікація