Гайтану звинувачують у плагіаті

Дата публікації
Перегляди
8582
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гайтану звинувачують у плагіаті

Пісня Гайтани - не оригінальна / Фото: gaitana.com

Мотиви пісні, авторства Гайтани, перегукуються із відомим хітом.

Цьогорічне Євробачення, як і минулі не обійшлося без скандалів. Пісня "Be my guest", з якою Гайтана представить Україну в Баку на пісенному конкурсі, дуже нагадує всім вже давно відомі композиції.

Так в новій пісні українки чуються мотиви пісні "Сlocks" Coldplay і "When Love Take Over" Kelly Rowland feat. DavidGuetta.

Зараз Гайтана хворіє і дати інтерв'ю зможе не раніше, ніж за пять днів. Але історія створення пісні зберіглася в архіві ТСН Особливе. Її розповідала сама Гайтана, за кілька тижнів до відбірного конкурсу Євробачення.

"В кінці року я познайомілась з талановитими хлопцями "Ківі-проджект", які створюють музику, вони написали мені листа, що у них є ідея прекрасної пісні, яку вони зрозуміли, що тільки я повинна заспівати і написати слова під їх мелодію", - розповідала співачка.

Слова до музики Гайтана довго не підбирала.

"І ось приходить до мене музика, я почала танцювати буквально з першої ж секунди. І думати про якусь вселенську радість. Буквально якихось півдня, і мені захотілося написати "Be my guest", - казала Гайтана.

Одеські композитори з компанії "Ківі-проджект" стверджують, що ця музика нова. І вигадали її саме вони. Схожості із західними мотивами вони не чують.

Нагадаємо, "Євробачення-2012" відбудеться в травні цього року. 22-го і 24-го травня пройдуть півфінали, а 26-го - фінал. Згідно з результатами жеребкування, учасник від України виступить у другому півфіналі конкурсу 24 травня.

Гайтану звинувачують у плагіаті

Гайтану звинувачують у плагіаті

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8582
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація