Кріс Браун шкодує про те, що розлютився під час інтерв'ю

Кріс Браун розгромив гримерну кімнату після того, як у нього запитали про конфлікт із Ріанною.

Співак Кріс Браун приніс офіційні вибачення організаторам і власникам ток-шоу "Good Morning America", де 21 березня, у вівторок, в люті розгромив надану йому гримерку після того, як ведучий телепрограми поставив кілька некоректних запитань співакові під час інтерв'ю в прямому ефірі.

Метою інтерв'ю було просування нового альбома співака "FAME" і задані запитання про інцидент дворічної давнини між ним і його колишньою подружкою співачкою Ріанною застали його зненацька. Співак пішов у свою гримерку і розбив там у гніві вікно і зламав меблі, що спонукало співробітників будівлі викликати службу безпеки. На даний момент співак перебуває на випробувальному терміні, тому що в результаті розгляду справи про побиття дівчини, суд присудив Крісу Брауну умовний термін покарання і примусові курси з управління гнівом.

Продюсери телешоу "Good Morning America" ​​зараз захищають позицію ведучого передачі Робіна Робертса, назвавши запитання задані співакові "цілком актуальними і такими, що заслуговують уваги і висвітлення у пресі", в той час як Браун наполягає на тому, що він погодився говорити тільки про музику і про створення нового альбому, і зовсім не був підготовлений до обговорення в прямому ефірі його правових проблем. І тим не менш сьогодні йому соромно за те, що він знову не впорався зі своїми почуттями:

"Перш за все, я хочу принести вибачення всім, хто став свідком моєї неетичної поведінки, я по-справжньому шкодую, що я так вчинив. Я бачив список підготовлених до інтерв'ю запитань, і там не було нічого про інцидент дворічної давності, зрозуміло я був пійманий зненацька, я відчув, що мене використовують для підняття рейтингу телешоу. Так, я дуже емоційна людина, мені важко стримувати в собі емоції, за що я і прошу у всіх вибачення".

Читайте також:

Ріанна написала пісню про Кріса Брауна

Кріс Браун митиме машини за побиття Ріанни

Кріс Браун шантажує Ріанну порнухою за її участю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: