Кріс Браун шкодує про те, що розлютився під час інтерв'ю

Кріс Браун розгромив гримерну кімнату після того, як у нього запитали про конфлікт із Ріанною.

Співак Кріс Браун приніс офіційні вибачення організаторам і власникам ток-шоу "Good Morning America", де 21 березня, у вівторок, в люті розгромив надану йому гримерку після того, як ведучий телепрограми поставив кілька некоректних запитань співакові під час інтерв'ю в прямому ефірі.

Метою інтерв'ю було просування нового альбома співака "FAME" і задані запитання про інцидент дворічної давнини між ним і його колишньою подружкою співачкою Ріанною застали його зненацька. Співак пішов у свою гримерку і розбив там у гніві вікно і зламав меблі, що спонукало співробітників будівлі викликати службу безпеки. На даний момент співак перебуває на випробувальному терміні, тому що в результаті розгляду справи про побиття дівчини, суд присудив Крісу Брауну умовний термін покарання і примусові курси з управління гнівом.

Продюсери телешоу "Good Morning America" ​​зараз захищають позицію ведучого передачі Робіна Робертса, назвавши запитання задані співакові "цілком актуальними і такими, що заслуговують уваги і висвітлення у пресі", в той час як Браун наполягає на тому, що він погодився говорити тільки про музику і про створення нового альбому, і зовсім не був підготовлений до обговорення в прямому ефірі його правових проблем. І тим не менш сьогодні йому соромно за те, що він знову не впорався зі своїми почуттями:

"Перш за все, я хочу принести вибачення всім, хто став свідком моєї неетичної поведінки, я по-справжньому шкодую, що я так вчинив. Я бачив список підготовлених до інтерв'ю запитань, і там не було нічого про інцидент дворічної давності, зрозуміло я був пійманий зненацька, я відчув, що мене використовують для підняття рейтингу телешоу. Так, я дуже емоційна людина, мені важко стримувати в собі емоції, за що я і прошу у всіх вибачення".

Читайте також:

Ріанна написала пісню про Кріса Брауна

Кріс Браун митиме машини за побиття Ріанни

Кріс Браун шантажує Ріанну порнухою за її участю

Повʼязані теми:

Наступна публікація