У родині співачки Адель сталося горе

У родині співачки Адель сталося горе

Getty Images

Пішов з життя батько артистки Марк Еванс.

У родині британської співачки Адель сталося горе. На 58-му році пішов з життя батько виконавиці Марк Еванс.

Чоловік тривалий час боровся з раком кишечника. Адель не була близькою з батьком, та як стверджують джерела, близькі до зірки, її ця новина дуже засмутила.

Зазначимо, що коли Адель було три роки, Еванс пішов з родини, хоча на канікули донька до нього приїздила. Попри те, що рідні люди намагалися налагодити стосунки, їм це так і не вдалося.

Сварка між Адель і батьком сталася 2011 року, коли Еванс в одному з інтерв'ю сказав, що почувається покинутим і що бореться з алкоголізмом. Пізніше чоловік говорив, що помирився з донькою, проте Адель це заперечувала.

2013-го у Еванса знайшли онкологію, він працював водієм доставки та заробляв дуже мало. Чоловік дуже мріяв про те, аби побачити свого онука, сина Адель Анджело від ексчоловіка Саймона Конеккі.

Еванс визнавав, що був "гнилим батьком" для своєї дочки, коли вона росла. Він також звинуватив алкоголізм у тому, що розпалася його родина з мамою Адель Пенні Адкінс.

Він також казав, що йому "дуже соромно" через те, ким він "став", і додавав: "Найдобріше, що я міг зробити для Адель, - це переконатися, що вона ніколи не бачила мене в такому стані".

Нагадаємо, раніше ексучасниця дуету "НЕАНГЕЛИ" Слава Камінська повідомила про те, що втратила батька.