Американські біржі закрилися зростанням основних індексів

В останні години перед закриттям торгів на американських біржах почався різкий ріст і, в результаті, вдалося частково відіграти втрати, понесені 8 серпня.

Торги на американських фондових біржах у вівторок, 9 серпня, закрилися зростанням основних індексів.

Так, Dow Jones додав 4 відсотки (429 пунктів) до позначки в 11239,77 пункта. Індекс широкого ринку S&P 500 виріс на 4,75 відсотка (53 пункти) до 1172,53 пункта, а високотехнологічний Nasdaq піднявся 5,3 відсотка (124 пункти) і був зафіксований на рівні в 2482,52 пункта.

Торги на американських біржах у вівторок відкрилися зростанням основних індексів в межах 1,17 - 1,62 відсотка. Потім котирування почали знижуватися після того, як глава ФРС США Бен Бернанке оголосив, що базова облікова ставка буде залишена на рівні 0-0,25 відсотка як мінімум до середини 2013 року. Бернанке також повідомив, що темпи зростання американської економіки виявилися нижчими, ніж прогнозувалося раніше.

Однак в останні години перед закриттям торгів на американських біржах почався різкий ріст і, в результаті, до кінця сесії вдалося частково відіграти втрати, понесені 8 серпня, коли було зафіксовано найбільш різьке з осені 2008 року падіння індексів. Dow Jones тоді втратив 5,55 відсотка, S&P 500 - 6,66 відсотка, Nasdaq - 6,9 відсотка.

Падінням котирувань на торгах у понеділок, 8 серпня, біржі відреагували на рішення агентства Standard&Poor's знизити кредитний рейтинг США на один щабель - з максимального ААА до АА +.

Нагадаємо, що 9 серпня європейські фондові біржі продовжили падіння. Індекси фондових майданчиків просіли на 4,27-10%. На українському фондовому ринку також другий день поспіль триває обвал.

Читайте також:

Обвал на світових фондових ринках: Україна продовжує падіння

Невідомий заробив 8 мільярдів доларів на зниженні рейтингу США

На відновлення кредитного рейтингу США знадобиться до 18 років

Зниження кредитного рейтингу США: світ в очікуванні нової кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: