ArcelorMittal Кривий Ріг позбувся державного боргу

За деякою інформацією, "ArcelorMittal Кривий Ріг" продав весь пакет ПДВ-облігацій одному західному банку в кінці минулого тижня.

Металургійний комбінат "ArcelorMittal Кривий Ріг" продав іноземному покупцеві весь пакет приналежних йому ПДВ-облігацій обсягом 1,7 млрд. гривень.

Водно час, подробиці угоди у прес-службі розкрити відмовилися, пославшись на комерційну таємницю.

За деякою інформацією, "ArcelorMittal Кривий Ріг" продав весь пакет ПДВ-облігацій одному західному банку в кінці минулого тижня.

"Весь обсяг був проданий однією угодою, за однією ціною, одному з великих західних банків", - розповідає голова ради директорів групи компаній "Інвестиційний капітал України" (ICU) Валерія Гонтарєва.

Меткомбінату вдалося продати ПДВ-облігації дещо дорожче, ніж вони коштували на ринку.

"Трансакція була закрита минулого тижня, коли ринкові операції проходили за цінами, які забезпечують прибутковість в районі 13% річних. "Міталл" продав папери дорожче, із прибутковістю близько 12% (дисконт 12,4-12,6%), отримавши свого роду премію за обсяг", - така думка керівника однієї з інвесткомпаній.

Найбільш імовірним покупцем цих паперів учасники ринку називають американський Citibank.

На думку опитаних виданням аналітиків, хто б не придбав ПДВ-бонди "Арселора", основна їх частина в будь-якому випадку піде на зарубіжні фінансові ринки.

Як повідомлялося, у вересні 2010 року "ArcelorMittal Кривий Ріг" в якості компенсації за невідшкодований ПДВ отримав від уряду ОВДП на 1,7 млрд. гривень, ставши найбільшим утримувачем ПДВ-бондів.

Читайте також:

Генпрокуратура перевірить ArcelorMittal

Генпрокуратура відмовилась від претензій до власників "Криворіжсталі"

Янукович: питання про реприватизацію "ArcelorMittal Кривий Ріг" не стоїть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: