Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фонд держмайна планує продати майже 800 підприємств у 2019 році

Перелік об’єктів малої приватизації складається з 792 позицій.

Фонд державного майна України затвердив список об’єктів малої приватизації для продажу в 2019 році. Його склали підприємства, котрі не були продані торік, а також нові об’єкти.

Фонд державного майна затвердив перелік об’єктів малої приватизації, що підлягають продажу в 2019 році. До нього...

Опубліковано Віталієм Трубаровим Середа, 2 січня 2019 р.

Як повідомив у соцмережах в.о. керівника ФДМУ Віталій Трубаров, у перелік потрапили 792 об’єкти. "З яких 48 - пакети акцій, 92 - єдині майнові комплекси, 190 - об’єкти незавершеного будівництва, 402 - окреме майно та 59 об’єктів соціально-культурного призначення", - уточнив він.

ВідеоВерховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна

Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна, його підтримали 266 депутатів. В уряді сподіваються: спрощена система продажу привабить нових інвесторів. Перелік об’єктів, що не підлягають приватизації, розширили, туди додали зокрема медзаклади та заклади освіти. А до списку тих, хто не може бути покупцем, внесли представників Російської Федерації та осіб, що перебувають під санкціями.

Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна

Для реалізації, серед інших, призначені десять підприємств державного концерну "Укроборонпром". Серед них Херсонський завод "Судмаш", Вінницький авіаційний завод "ВІАЗ", Запорізький автомобільний ремонтний завод, Ніжинський ремонтний завод інженерного обладнання тощо. "Також на продаж буде виставлено "Головинський кар’єр", єдині майнові комплекси: Дніпровський електровозбудівний завод, "Київмашсервіс" та Первомайська гідроелектростанція", - повідомив Трубаров.

Повний перелік майна оприлюднено прес-службою ФДМУ на офіційному сайті. Трубаров уточнив, що продаж об’єктів здійснюватиметься на аукціонах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції