Кабмін подовжив надзвичайний стан в енергетиці

Обмеження діятимуть ще щонайменше місяць.

Сьогодні, 11 травня, Кабмін на своєму засіданні ухвалив рішення про подовження надзвичайного стану в енергетиці ще щонайменше на один місяць. Ці обмеження діють останні три місяці й потрібні для того, аби забезпечити безперебійне постачання електроенергії споживачам. Надзвичайний стан довелося запроваджувати через блокування постачання вугілля з окупованого Донбасу, що потрібне для вироблення електроенергії.

"Потрібно продовжувати надзвичайні заходи, тому що ми повинні приймати оперативні управлінські рішення, тому вони й називаються - надзвичайні заходи. Ми управляємо сьогодні системою в позаштатному режимі, на превеликий жаль, але я про це говорив і три, і чотири місяці тому – і це випробування ми пройдемо, хто б нам не заважав", - сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман, якого цитує УНІАН.

Нагадаємо, уперше в цьому році уряд ухвалив рішення про надзвичайний стан в енергетиці 15 лютого, воно набрало чинності від 17 лютого. Тоді ставилося завдання збалансувати споживання та вироблення електроенергії. І у разі необхідності обіцяли віялові відключення світла.

Що означають ці обмеження, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: