Кабмін подовжив надзвичайний стан в енергетиці

Обмеження діятимуть ще щонайменше місяць.

Сьогодні, 11 травня, Кабмін на своєму засіданні ухвалив рішення про подовження надзвичайного стану в енергетиці ще щонайменше на один місяць. Ці обмеження діють останні три місяці й потрібні для того, аби забезпечити безперебійне постачання електроенергії споживачам. Надзвичайний стан довелося запроваджувати через блокування постачання вугілля з окупованого Донбасу, що потрібне для вироблення електроенергії.

"Потрібно продовжувати надзвичайні заходи, тому що ми повинні приймати оперативні управлінські рішення, тому вони й називаються - надзвичайні заходи. Ми управляємо сьогодні системою в позаштатному режимі, на превеликий жаль, але я про це говорив і три, і чотири місяці тому – і це випробування ми пройдемо, хто б нам не заважав", - сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман, якого цитує УНІАН.

Нагадаємо, уперше в цьому році уряд ухвалив рішення про надзвичайний стан в енергетиці 15 лютого, воно набрало чинності від 17 лютого. Тоді ставилося завдання збалансувати споживання та вироблення електроенергії. І у разі необхідності обіцяли віялові відключення світла.

Що означають ці обмеження, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар