Квитки на потяги продаватимуть за старими цінами ще лічені дні

Квитки на потяги продаватимуть за старими цінами ще лічені дні

Зміни у ціні стануть відчутними вже за кілька днів

Укрзалізниця та Мінінфраструктури тримають у таємниці, чому їм заманулося збільшити ціни на квитки.

Квитки на потяги в Україні мають подорожчати з дня на день, кажуть у Міністерстві інфраструктури, яке й ініціювало підвищення плати за проїзд на залізниці, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Пасажири на вокзалі запевнили, що про зростання цін на проїзд чули і дуже цим обурені, адже ціни й так немалі. Наприклад, пані Галина за два квитки в купе до Євпаторії віддала майже 450 грн.

У залізничних касах квитки поки що віддають за старими цінами, і коли ті зміняться - не знають.

"Вказівок ніяких про подорожчання квитків у нас не було", - повідомила касир Оксана Сорока.

Проте Укрзалізниця гарантує, що зміни стануть відчутними вже за кілька днів.

Загалом, до жовтня квитки подорожчають на 20%. Щоби для людей підвищення ціни було менш відчутним, її підніматимуть у два заходи – на 10% у липні, а потім ще раз на 10% у жовтні.

Квитки на потяги в Україні подорожчають

Квитки на потяги в Україні подорожчають

Таким чином, за квиток у купейному вагоні, приміром, до Сімферополя, який зараз коштує 220 грн, у жовтні проситимуть на 44 грн більше - 264 грн.

Проїзд подорожчає у всіх вагонах - загальних, плацкартних, купейних. Виняток - і без того недешеві спальні вагони та швидкісні потяги "Інтерсіті", у яких зараз квитки, залежно від класу вагона, коштують понад 500 грн.

Точно назвати день, з якого ціни зростуть, не може ні Укрзалізниця, ані Мінінфраструктури, яке її контролює. Офіційних роз'яснень про подорожчання квитків вони наразі не надали.

Кореспондент ТСН Оксана Щербина

Повʼязані теми:

Наступна публікація