В Україні закриють телеканал MTV

Дата публікації
В Україні закриють телеканал MTV

"Інтер" закриває MTV Ukraine. / http://ripertv.ru/

Телеканал припиняє працювати з 1 червня.

Телеканал MTV Ukraine з 1 червня припинить мовлення. Про це повідомили вчора в прес-службі Inter Media Group, який володіє каналом.

Читайте також: Фірташ викупив у Хорошковського "Інтер"

"За згодою сторін строк дії ліцензійної угоди з Inter Media Group закінчився 28 травня",- йдеться в прес-релізі компанії Viacom International Media Networks (VIMN), що розвиває бренд MTV.

Керівник нішевих телепроектів Inter Media Group Сергій Дем'янчук зазначає, що бренд MTV більше не є ефективним в Україні. "Для мого покоління (йому 37 років) він багато років був знаковим явищем в молодіжній субкультурі. Але часи змінюються",- наводяться його слова в прес-релізі.

Згідно з даними GfK Ukraine, середньорічна частка аудиторії MTV Ukraine зменшилася з 0,84% в 2009 році до 0,38% в 2012 році (глядачі від 14 до 30 років, що проживають в містах з населенням більше 50 тис. осіб).

Колишній директор телеканалу Костянтин Стрюков вважає основною причиною закриття MTV Ukraine його високу вартість ліцензії. "Порівняно з доходами телеканалу вона була дуже дорогою",- каже він, не називаючи конкретної суми. Як повідомив директор телеканалів М1 і М2 (входять в StarLightMedia Віктора Пінчука) Валентин Коваль, вартість ліцензії MTV для України становила близько $ 1 млн на рік, пише "Коммерсант-Украина".

Тим не менш ще в кінці 2012 року Ярослав Порохняк, який займав тоді пост глави правління Inter Media Group, повідомляв, що група продовжить співпрацю з MTV. "Тоді ми вели з ними переговори про зниження вартості ліцензії,- згадує Стрюков.- Напевно, у нових власників (у лютому Валерій Хорошковський продав медіагрупу власникові Group DF Дмитру Фірташу і главі адміністрації президента Сергію Льовочкіну) це не вийшло".

Нагадаємо, MTV Networks оголосила про вихід на український ринок 2005 році, проте працювати канал почав через два роки - після покупки ліцензії інвестфондом Horizon Capital. Inter Media Group купила телеканал 2009 року, тоді учасники ринку оцінювали угоду в $ 15 млн.

Наступна публікація