На Київщині шахрай по-театральному ефектно обкрадає самотніх бабусь

Дата публікації
Перегляди
2321
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Київщині шахрай по-театральному ефектно обкрадає самотніх бабусь

Злодій підступно викрадає останні заощадження самотніх пенсіонерів / Фото: Сегодня

Злочинець потрапляє до житла пенсіонерів, граючи при цьому різні ролі, але незмінно виходить із "спектаклю" з прибутком.

В Обухові на Київщині зафіксовано кілька випадків обкрадання самотніх пенсіонерів. Чоловік, який представляється по-різному, входить у довіру до літніх людей і видурює в них гроші, йдеться в сюжеті ТСН.

У 82-річної Ганни Гусан шахрай поцупив 1500 гривень, які та відкладала з пенсії для дітей, що залишилися без роботи. Правоохоронці повідомили: вона – вже п'ята за ліком жертва афериста.

Про те, що злочини вчиняє одна й та сама людина, свідчать як манера правопорушника, так і опис його зовнішності. На вигляд це чоловік зростом 1 м 70 см з тілом великої будови, круглим обличчям, в спортивній шапці.

Спілкується з пенсіонерами ввічливо, жодного фізичного тиску не вчиняє. До помешкань потрапляє під різними приводами. Наприклад, представляється представником банку, який приходить міняти купюри чи перевіряти їхню справжність, або працівником Пенсійного фонду.

"Є, що працівником міліції", - визнає дільничний інспектор міліції Олександр Видай.

Поки правоохоронці шукають порушника, літніх мешканців Обухова застерігають: не варто відчиняти двері квартир незнайомим людям і тим більше передавати до рук стороннім особам якісь матеріальні цінності.

В Обухові вже два місяці полюють на шахрая-актора

В Обухові вже два місяці полюють на шахрая-актора

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2321
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація