НСК "Олімпійський" повинен окупитися за 1,5 роки

За прогнозами Міністерства інфраструктури, витрати на реконструкцію НСК "Олімпійського" окупляться за 1,5-2 роки.

Після Євро-2012 Державний концерн "Спортивні арени України2, що об'єднує НСК "Олімпійський", ДП "Палац спорту" та ДП "Дирекція з будівництва об'єктів до Євро 2012 у місті Львові", вийде на самоокупність протягом 1,5 -2 років завдяки проведенню спортивних змагань та різноманітних концертних виступів, заявив глава Міністрества інфраструктури Борис Колесніков.

За його прогнозами, концерн здатний забезпечити високоефективне управління об'єктами, що входять до його складу. "Думаю, 1,5-2 роки знадобиться на самоокупність концерну. Це максимальний термін", - додав Колесніков.

На його думку, створення спортивного концерну – найефективніший спосіб управління об'єктами. Зокрема, буде оптимізовано керівний склад державного концерну – директор та один адміністратор.

"Уся діяльність, спортивна та концертна, буде регулюватись єдиним центром", - зазначив Колесніков. Такий принцип буде спрямований на максимально ефективне використання спортивного комплексу "Олімпійський", Палацу спорту та стадіону у Львові.

"Якщо ФК "Динамо" гратиме на Олімпійському стадіоні, нам зрозуміле фінансове управління стадіону. Складніше буде зі Львовом. Льодовий палац – це абсолютно рентабельний проект. Тож бюджетних грошей витрачати не будемо", - підкреслив віце-прем'єр-міністр.

Нагадаємо, на даний момент вартість реконструкції НСК "Олімпійський" вже сягнула 4,69 млрд грн – останній раз уряд довиділив 382 млн грн на проведення робіт наприкінці червня 2010 року.

Читайте також:

На головну арену Євро-2012 держава виділила чергові 400 мільйонів

Реконструкція "Олімпійського" коштує вже як три "Донбас Арени"

Вартість "Олімпійського" підвищили на 29%

На головній арені Євро-2012 почали будувати дах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: