Попов хоче підкупити студентів дешевими гулянками

Дата публікації
Перегляди
2762
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Попов хоче підкупити студентів дешевими гулянками

КМДА хоче запровадити дисконти на розваги / Фото: ВКонтакте

Дисконтні картки - привід, щоб виявити перед виборами студентів-активістів.

Столична влада пере виборами вирішила запровадити для студентів-активістів дисконтні картки, що дають знижку 5-50% на різні розваги.

За словами глави КМДА Олександра Попова, до нього звернулись представники студентського самоврядування, а саме молодіжна організація "Професіонал", і запропонували створити картку, яка надає знижки в кінотеатрах і театрах, клубах і магазинах, в мережі громадського харчування та розваг, пише "Коментарі".

Як пізніше з'ясувалось, згадана організація не має представництва в Мережі. А за вказаною на сайті Мін'юсту номером телефону виданню відповіли, що це Центр британської освіти, і вони ніяких "дисконтних карт" не пропонували і ні про яку молодіжної організації не чули.

Дисконтні картки, за задумом ініціаторів, будуть вручатися суспільно-активним студентам. А основний напрямок знижок - дозвілля.

При цьому варто зазначити, що звичайний студентський квиток і так вже надає практично всі описані знижки. Самі ж студенти кажуть, що їм треба знижки не на розваги, а на побутові проблеми, наприклад, харчування, медобслуговування та ін.

Зі свого боку експерти, посилаючись на долю попередніх соціальних ініціатив команди Олександра Попова, сумніваються в реальності видачі студентам "знижкових карток". Так, обіцяні раніше КМДА "соціальні" магазини, базари, аптеки, насправді виявилися лише передвиборним піаром київської влади.

Схоже, така ж доля уготована і студентським дисконтів. Хоча, вся ця ідея може закінчитися просто формуванням бази даних за певною електоральної групи в переддень виборів мера Києва.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2762
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація