Рівненські депутати "звільнили" Табачника

Дата публікації
Перегляди
3406
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рівненські депутати "звільнили" Табачника

На Рівненщині Табачника відправили у відставку / Фото: "Комсомольская правда" в Украине

Рівненська міськрада  з другої спроби звернулася до президента з проханням про звільнення міністра освіти Дмитра Табачника.

Рівненська міськрада прийняла звернення до президента Віктора Януковича з проханням звільнити Дмитра Табачника з посади міністра освіти, науки, молоді та спорту.

Звернення вдалося прийняти лише з другої спроби, оскільки депутат від Партії регіонів (він же – заступник голови облдержадміністрації з гуманітарних питань) Олексій Губанов висловив недовіру лічильній комісії. Першого разу за відставку Табачника проголосували 43 депутати з усіх 49, що були в залі (за винятком шістьох регіоналів).

Провести повторне голосування запропонував голова фракції "Батьківщина" у міськраді Юрій Запорожець, який звинуватив Губанова у тиску на свого підлеглого, начальника міського управління освіти Василя Харковця.

За підсумками повторного голосування за відставку Табачника проголосувало менше - лише 30 депутатів міськради.

На думку депутатів міськради, саме міністр Табачник ініціює скорочення у школах кількості годин для вивчення української мови й літератури та включення історії України в інтегрований курс.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3406
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація