Традиції не змінюються: "Хлібний Дар" - № 1 в Україні

Торгова марка "Хлібний Дар" стала єдиним українським брендом у трійці лідерів світового горілчаного рейтингу, опублікованого журналом IWSR.  

Світова популярність прийшла до ТМ "Хлібний Дар" ще 7 років тому – тоді вперше авторитетний американський галузевий журнал назвав горілку "Хлібний Дар" сенсацією, яка стрімко увійшла в міжнародну алкогольну еліту. Завдяки стабільному зростанню продажів "Хлібний Дар" протягом багатьох років сусідствує в рейтингу з гігантами Smirnoff та Absolut. Входження в цей рейтинг свідчить про високий статус у міжнародному співтоваристві гравців алкогольного ринку. Сьогодні важко повірити, що колись, у 2002 році, "Хлібний Дар" був новинкою на ринку. Запуск бренду "Хлібний Дар" відбувався в складних конкурентних умовах, та й сьогодні боротьба є максимально напруженою. Проте лідерство горілок "Хлібний Дар" - безперечне. Час показав – спрацювала ставка на високу якість та ідеальні рецептури за справедливою ціною.

Хлібний дар


Крім високих позицій в міжнародних рейтингах, торгова марка "Хлібний Дар" впевнено зберігає 1-е місце і в Україні. Дані аналітичного агентства RTRI підтверджують впевнене лідерство виробника ТМ "Хлібний Дар" - "Національної горілчаної компанії" - на вітчизняному ринку. "Найбільша частка алкогольного ринку зі значним відривом від найближчих конкурентів - це більш ніж серйозний результат, - коментує Володимир Остапюк, генеральний директор профільної асоціації" Укрводка ". - Такого високого показника не вдавалося досягти жодному виробникові, починаючи з 2009 року і по сьогоднішній день, ані у виробництві, ані в реалізації продукції".

"Коли мені ставлять запитання, як нам вдалося вийти на світовий рівень, я відповідаю, що в цій галузі немає місця випадковостям, - коментує Микола Бабич, керівник виробничого департаменту "Баядера Груп". - Одним з головних наших напрямків є безперервний розвиток і вдосконалення усіх процесів. Це саме те, чого зараз чекає від нас сучасний споживач: нові цікаві пропозиції та гарантії високої якості. Ми прагнемо давати споживачам найкраще, що тільки може запропонувати ринок, адже висока якість бренду "Хлібний Дар" перевірена роками".

Підтверджують її і міжнародні експерти. "Хлібний Дар" отримав статус однієї з кращих горілок на найбільшому в світі дегустаційному конкурсі Ultimate Spirits Challenge 2016 в США. Завдяки складу журі та об'єктивності оцінювання конкурс Ultimate Spirits Challenge вважається одним з найавторитетніших у світі. У список переможців входить світова еліта алкогольної індустрії, на яку орієнтуються найбільші закупівельники та імпортери алкогольної продукції.

Експерти удостоїли єдиний український бренд однієї з найвищих оцінок: "Excellent. Highly Recommended" (Відмінно. Найбільш рекомендована). ТМ "Хлібний Дар" отримала найбільшу кількість балів, значно випередивши за показниками інші відомі українські горілки, і підтвердила першість на вітчизняному ринку. При цьому "Хлібний Дар" став єдиним українським брендом серед 40 фіналістів конкурсу в своїй категорії. Крім того, зернова горілка "Хлібний Дар" удостоєна окремої нагороди журі – "3 Star Delicious" і рекомендована для коктейлів. На думку експертів, ТМ "Хлібний Дар" володіє чистим і свіжим ароматом, також вони відзначили інтригуючі округлі зернові ноти в післясмаку.

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: