Удар Трампом. Українські єврооблігації почали стрімко дешевшати

Цінні папери здешевшали на два з половиною відсотки й більше.

Після новини про перемогу республіканця Дональда Трампа на президентських виборах у США світовий фінансовий ринок відреагував падінням ключових показників, втрачає позиції долар стосовно своїх конкурентів. Тенденція зачепила й українські єврооблігації, які вже втратили в ціні 2,5% і більше.

Зокрема, йдеться про сувереннї єврооблігації з погашенням у вересні 2023 року. Їхня ціна упала на 2,65 пункта до 95,35% номінальної вартості, прибутковість зросла на 53,1 базисного пункта – до 8,666% річних. Такі дані наводить Bloomberg.

Також активно дешевшають єврооблігації Україна-26 і Україна-27, котирування яких впали на 2,6 пункта – 93% і 93,25% номіналу відповідно, а також євробонди Україна-22 і Україна-25, що подешевшали на 2,5 пункта – до 95,95% і 94% номіналу відповідно. Прибутковість всіх цінних паперів перевищила 8,6% річних. Про це пише "Інтерфакс-Україна".

Коливання на світових фінансових ринках спостерігатиметься ще кілька місяців, аж до інавгурації Трампа 20 січня 2017 року, а бо й довше. Бізнесу слід зрозуміти, якою буде політика новообраного президента США та як вона впливатиме на світові фінансові потоки, виробництво, торгівлю тощо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: