Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Удар Трампом. Українські єврооблігації почали стрімко дешевшати

Цінні папери здешевшали на два з половиною відсотки й більше.

Після новини про перемогу республіканця Дональда Трампа на президентських виборах у США світовий фінансовий ринок відреагував падінням ключових показників, втрачає позиції долар стосовно своїх конкурентів. Тенденція зачепила й українські єврооблігації, які вже втратили в ціні 2,5% і більше.

Зокрема, йдеться про сувереннї єврооблігації з погашенням у вересні 2023 року. Їхня ціна упала на 2,65 пункта до 95,35% номінальної вартості, прибутковість зросла на 53,1 базисного пункта – до 8,666% річних. Такі дані наводить Bloomberg.

Також активно дешевшають єврооблігації Україна-26 і Україна-27, котирування яких впали на 2,6 пункта – 93% і 93,25% номіналу відповідно, а також євробонди Україна-22 і Україна-25, що подешевшали на 2,5 пункта – до 95,95% і 94% номіналу відповідно. Прибутковість всіх цінних паперів перевищила 8,6% річних. Про це пише "Інтерфакс-Україна".

Коливання на світових фінансових ринках спостерігатиметься ще кілька місяців, аж до інавгурації Трампа 20 січня 2017 року, а бо й довше. Бізнесу слід зрозуміти, якою буде політика новообраного президента США та як вона впливатиме на світові фінансові потоки, виробництво, торгівлю тощо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції