Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці зможуть обмінювати валюту на пошті

Також Нацбанк пом'якшив умови видавання ліцензій на торгівлю валютними цінностями.

Українці зможуть купувати і продавати валюту не тільки в банках і пунктах обміну, а й у поштових відділеннях.

Про це повідомляється на сайті Нацбанку України з посиланням на постанову №9, яка набрала чинності 7 лютого.

Відзначається, що оператори поштового зв`язку зможуть отримати ліцензію НБУ на здійснення валютних операцій за наявності у них не менш як 50 структурних підрозділів на території від 50% областей України та в разі отримання не менш як 50% доходів від діяльності в сфері надання послуг поштового зв`язку.

Крім того, є необхідним дотримання вимог фінансового стану, структури власності, ділової репутації.

Разом з цим Нацбанк пом'якшив умови видавання ліцензій на торгівлю валютними цінностями готівкою для небанківських фінустанов, вдвічі знизивши необхідний мінімальний розмір власного капіталу і скасувавши вимогу про наявність не менш як п`яти структурних підрозділів з відповідністю приміщень вимогам НБУ.

Небанківські фінустанови і національний оператор поштового зв`язку, які мають валютні ліцензії регулятора, від 7 лютого отримають шість місяців перехідного періоду для приведення своєї діяльності у відповідність до нових вимог.

Нагадаємо, закон "Про валюту і валютні операції" лібералізує вільний рух капіталу на валютному ринку країни, а також впроваджує правове забезпечення єдиної державної політики у сфері валютних операцій. За словами президента, закон впроваджує принцип "дозволено все, що не заборонено".

ВідеоРизикований обмін: чи просто купити валюту не в офіційному обміннику

Чорний ринок валют у занепаді. Після історії з народним депутатом Андрієм Лозовим, якого схопили в Чехії з фальшивими грошима, ТСН вирішила перевірити, чи так просто нині купити валюту не в офіційному обміннику, як це було ще кілька років тому. 

Ризикований обмін: чи просто купити валюту не в офіційному обміннику

Залиште свій коментар

Вибір редакції