Український літак за 15 млн доларів продали до Казахстану

Покупець уже розрахувався за придбання.

Харківський авіазавод випустить літак Ан-74 на замовлення Казахстану. Від покупця вже надійшли 15 млн доларів, а випуск машини планується на вересень наступного року.

Як заявив генеральний директор Харківського авіазаводу Олександр Кривоконь, після цього очікується підписання контракту на ще 4 літаки для Казахстану. Таку новину вже назвав гарною прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. "Український АН-74, зроблений у Харкові, відправиться у Казахстан! За літак замовник вже виплатив 15 млн. доларів. Плануємо і надалі працювати над новими ринками, розвивати експортний потенціал. Радію, що на наших машинах літатимуть в усьому світі!", - написав глава уряду на власній сторінці у Facebook.

Раніше в червні українські переговірники домовлялися про багатомільйонні контракти на авіасалоні в Ле-Бурже. Саудівська Аравія вже висловила зацікавлення у придбанні новинки "Антонова". "У мене були перемовини з компанією "Сауді". Як один із варіантів поповнення свого авіапарку вони розглядають наш Ан-132. Зараз мова йде по 10-15 літаків", - розповів президент ДП "Антонов" Олександр Коцюба.

ВідеоУ Гостомелі показали усі літаки, спроектовані на держпідприємстві "Антонов"

Залиште свій коментар