Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В уряді спрогнозували зменшення ціни на гречку

Антимонопольний комітет України продовжує розслідування на ринку цієї крупи. 

У 2016/17 маркетинговому році очікується збільшення пропозиції гречки на внутрішньому ринку, що може спричинити зниження її ціни.

Про це повідомляє Міністерство агрополітики за результатами моніторингу продовольчих ринків.

Валовий збір гречки очікується на рівні 174,2 тис. тонн, що на 36% більше, ніж торік. А за попередніми оцінками у 2016/17 маркетинговому році на ринку може бути спожито близько 150-160 тис. тонн зерна гречки.

Водночас Антимонопольний комітет України продовжує розслідування на ринку гречаної крупи. Наразі, повідомили у міністерстві, повна інформація від учасників ринку відсутня, а фактичні ціни реалізації фасованої гречки в окремих випадках у травні-червні 2016 року сягали 50 грн/кг.

Вже визначено 25 найбільших постачальників гречки до загальноукраїнських торговельних мереж, які опитуються з приводу обґрунтованості підвищення цін. Антимонопольний комітет збирається визначити розміри торговельних надбавок вторинних виробників (оптової ланки виробників, що здійснюють фасування товару) і визначити їхній вплив на кінцеву ціну гречку для покупців.

Раніше в серпні керівник Української асоціації постачальників торгових мереж Олексій Дорошенко повідомив, що в українських супермаркетах за останні два тижні вартість гречки впала в середньому на 2,5 грн і тепер коштує майже 36 грн за кілограм.

Залиште свій коментар

Вибір редакції