Басков не прийшов на весілля Фьодорової

16 вересня ще однією вільною і незаміжньою красунею шоу-бізнесу стало менше. Оксана Фьодорова таємно вийшла заміж.

Про її обранця відоме мало - лише те, що він має відношення до "органів" : з чуток, новоспечений чоловік Фьодорової - офіцер ФСБ. Саме тому головним бажанням нареченого було весілля в обстановці "строгої таємності".

Бачити на весіллі весь шоу-бізнес новоспечений чоловік Фьодорової категорично не бажав. Проте, не запросити на важливу подію у своєму житті найближчих подруг Оксана просто не могла! Тому серед гостей виявилася продюсер Яна Рудковская, яка не витрималася, та видала "сенсацію", захоплено написавши у своєму Твиттері:

- В понеділок чекайте сенсацію! Я Вам обіцяю!!! Мене складно здивувати....Але сьогодні фантастична дівчина, моя подруга, вийшла заміж"!.

Тепер стало ясно, чому Микола Басков і Оксана Фьодорова так поспішали у березні цього року оголосити про своє офіційне розлучення. Вся річ у тому, що вже тоді повним ходом йшла підготовка до весілля Фьодорової. До того ж, через всього місяць після розлучення з Оксаною, Басков заявив: "Оксана вже не сама, і я знаю цю людину"!.

Крім того, співак публічно обіцяв, що обов'язково заспіває на весіллі колишньої нареченої. Але, як відомо, 16 вересня Микола Басков до ночі балагурив в ролі тамади на весіллі іншої зірки шоу-бізнесу - Жасмін. Як видно, про свою обіцянку Басков забув.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: