Facebook перетворюється на "персоналізовану газету"

Дата публікації
Перегляди
2864
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Facebook перетворюється на "персоналізовану газету"

Соцмережа розширює функціонал

У соцмережі з'являться тематичні списки акаунтів і сторінок.

Нова функція Interest Lists у соцмережі Facebook дозволить створювати і підписуватися на тематичні списки новин від користувачів та публічних сторінок, повідомляється у блозі компанії.

"Нова функція Interest Lists дозволить перетворити Facebook в персоналізовану газету зі спеціальними секціями або новинними стрічками - за темами, які важливі для вас", - пояснив розробник Ерік Фоллеро.

У тематичні списки, які створюють самі користувачі, можна включити акаунти відомих людей, публічні сторінки (Pages) брендів, організацій і компаній або акаунти звичайних користувачів.

Якщо Facebook-користувача цікавить якась конкретна тематика - наприклад, новини IT, гравці NBA або шоу-бізнес в цілому - він може пошукати цікавить список серед вже створених іншими користувачами і підписатися на його оновлення.

У випадку, якщо користувач не знайшов список, який його цікавить, він може створити його самостійно.

За словами розробників, в найближчі тижні всі користувачі зможуть побачити вкладку "Інтереси" на лівій панелі закладок головної сторінки Facebook. Зайшовши в неї, можна побачити список вже створених тематичних добірок і кнопку з пропозицією створити власну.

Нагадаємо, 7 березня близько 8:00 ранку за київським часом користувачі з ряду європейських країн, в тому числі і з України, зіткнулися з неможливістю відкрити Facebook.

Не працював не тільки сайт соціальної мережі, але і мобільні додатки.

Збій тривав близько двох годин. При цьому популярні сервіси для моніторингу доступності інтернет-ресурсів повідомляли про нормальну роботу Facebook.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2864
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація