Головний екзорцист Ватикану: педофіли не одержимі дияволом

Головний екзорцист Ватикану переконаний, що педофілам не потрібний акт екзорцизму, досить лише покаятися і не грішити.

Головний екзорцист Ватикану преподобний Габріеле Аморт, відповідаючи на запитання про скандали, пов'язані з насильством над дітьми, в якому звинувачуються католицькі священики в Ірландії, Німеччини, Австрії та Нідерландах, сказав, що педофіли є спокушеними дияволом, але не одержимими ним.

Він зазначив також, що ніколи не робив екзорцизму над насильниками дітей.

"Я проводив вигнання нечистої сили у кількох священиків, яким дошкуляв диявол", - розповів, не вдаючись у деталі, Аморт, відзначивши при цьому, що випадки екзорцизму з педофілами йому невідомі. "Педофіли не охоплені дияволом, вони спокушений ним", - повторив він.

Педофілам "не потрібно вигнання нечистої сили", вважає Аморт. "Вони повинні зізнатися у гріхах, і звернутися до Бога - ось що їм потрібно", - сказав священик, підкресливши, що їхнє каяття повинно бути щирим і справжнім.

Він переконаний, що диявол здатний спокусити будь-яку людину - політика, бізнесмена, спортсмена. .

Отець Габріеле говорить про це не метафорично, а цілком конкретно. 85-річний священик переконаний, що люди здатні спокуситися сатаною, і тоді вони бувають буквально охоплені владою Князя Пітьми.

"Це не просто моя приватна думка. Я кажу, що якщо ви вірите в Євангеліє, то повинні вірити і в існування диявола, у здатність диявола панувати над людьми", - заявив Аморт.

"Диявол спокушає всіх - людей в політиці, економіці, у спорті. Природно, що перш за все він спокушає лідерів, у тому числі і лідерів релігійних. Тому не слід дивуватися тому, що він раптом спокусить когось у Ватикані. Така його робота ", - сказав священик.

За його словами, релігійні люди вірять в те, що є одержимі дияволом, і в те, що екзорцист здатний звільняти від влади сатани. Аморт, будучи головним спеціалістом Святого престолу в цій області, здійснив понад 70 тисяч актів екзорцизму, тому він переконаний, що чудово розбирається в тонкощах своєї справи. На його думку, є різниця між одержимістю - коли диявол захоплює тіло людини і спрямовує його дії, і спокусою - коли сатана спокушає людину на вчинення зла.

У той же час Аморт вважає, що "нічого не відбувається без Божої волі". Бог допускає, що навіть святі можуть бути одержимі дияволом.

Крім того, він додав, що не бачить сьогодні біля Святого престолу проявів зла. "У Ватикані я бачу тільки хороших людей - молитовників, святих, зла я не бачу", - підкреслив екзорцист.

Не можна не відзначити, що, мабуть, дещо змусило Аморта внести корективи в свої попередні зауваження, з якими він виступив у книзі "Мемуари Екзорциста".

Раніше він заявляв: "Легіони демонів оселилися у Ватикані. Більшість тих, хто працює у Ватикані, роблять добру справу. Але Папа Павло VI ще 1972 року попереджав, що" сатанинський дух "проник до Ватикану".

Читайте також:

Жертві священика-педофіла заплатять 350 тисяч євро

Перша у світі партія педофілів проіснувала менше місяця

Через 50 років Ватикан збирається відмінити целібат

Півчий собору Святого Петра поставляв ватиканському раднику товар для любовних утіх

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: