Користувачі Twitter зняли фільм самі про себе

Унікальність проекту полягає в тому, що Twitter став основним ресурсом при його створенні.

Режисер із Сінгапуру Тан Сіок Сіок анонсував документальний фільм про сервіс мікроблогів Twitter під назвою "Twittamentary". Унікальність проекту полягає в тому, що Twitter став основним ресурсом при його створенні.

Історії, що увійшли у фільм, були зібрані через Twitter - найкращі з надісланих були відібрані користувачами сервісу мікроблогів. Знімальна група картини також була сформована за допомогою Twitter.Стежити за перебігом творчого процесу користувачі можуть за допомогою спеціального мікроблога @ twittamentary. Прем'єра картини призначена на другу половину 2011 року. Перший трейлер фільму вже доступний на YouTube.Раніше, влітку 2010 року в Інтернеті з'явився пародійний трейлер неіснуючого фільму "The Twitter Network", саундтреком до якого стала пісня The Gregory Brothers "I can Tweet" на музику хіта групи Radiohead "Creep".

Ролик став відповіддю на успіх фільму "Соціальна мережа", що розповідає про створення соціальної мережі Facebook. The Gregory Brothers спеціалізуються на жанрі "autotune the news". Створення музичних композицій у цьому жанрі передбачає обробку сюжетів теленовин, які не відносяться до музики, плагіном Autotune. Найбільш відомими роботами The Gregory Brothers стали "Пісня непроханого гостя в ліжку" ("Bed Intruder Song") і "Пісня про подвійну веселці" ("Double Rainbow Song").Сервіс мікроблогів Twitter був запущений в 2006 році. За даними на березень 2011 року, в Twitter було зареєстровано близько 200 мільйонів акаунтів.

Читайте також:

Число абонентів Twitter Леді Гага перевищило 10 мільйонів

Дослідження: активні користувачі Twitter непостійні у відносинах

Психологи: Facebook і Twitter обманюють мозок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: