У комп'ютерних іграх з'явилися запахи

Геймери отримають спеціальне програмне забезпечення, що дає змогу створювати власні поєднання ароматів і навіть ділитися ними з бажаючими.

Каліфорнійська компанія Scent Sciences готова вивести реалізм комп'ютерних та відеоігор на новий рівень завдяки пристрою ScentScape. Це невелика приставка, що підключається до комп'ютера і дає змогу "нюхати гру".

Суть пристрою дуже проста: під час зміни ігрових сцен ScentScape отримує сигнал про те, який запах і якої інтенсивності необхідно генерувати.

Тобто, прийшовши у віртуальний ліс, можна буде відчути аромат хвої та квітів, опинившись на морському узбережжі - запах бризу, а потрапивши під дощ, гравець відчує саме ці аромати.

Пристрій заряджається спеціальним картриджом, що містить до 20-и запахів. Крім того, користувач отримає спеціальне програмне забезпечення, що дає змогу створювати власні поєднання ароматів і навіть ділитися ними з бажаючими.

Нарешті, виробник обіцяє в майбутньому випускати додаткові картриджі, що містять нові запахи і їхні поєднання.

Вартість ScentScape становить 70 доларів.

Нагадаємо, минулого року вчені розробили жилет, який передає тактильні відчуття від того, що відбувається на екрані монітора.

Жилет TGV (Tactile Gaming Vest, "тактильний ігровий жилет") можна використовувати в іграх-"стрілялках" від першої особи і в так званих 3D-шутерах, коли гравці перебувають у тривимірному просторі. Відчуття від ран, які отримує в грі персонаж, передаються тому, хто ним управляє.

Читайте також:

Створено жилет для геймерів, який дозволяє відчувати біль персонажів гри

Геймер зарізав батька , який заважав грати на комп'ютері

Топ-15 найскандальніших комп'ютерних ігор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: