Вчені США виявили, що депресія має генетичну природу

Вчені дослідили, що депресія виникає внаслідок активізації гену МКР-1.

Депресивний стан людини має генетичну природу. Цей факт встановили американські вчені з Єльського університету, повідомляє лондонська газета Daily Telegraph.

Традиційний погляд на причини депресії полягає в тому, що вона спричиняється сильними психологічними перевантаженнями. Проте в ході новітніх досліджень головного мозку вчені встановили, що депресія є результатом активізації гена, відомого як MKP-1.

Його основна функція - підтримка мозку в здоровому стані, але при зайвій активності, з'ясували дослідники, цей ген викликає депресію.

"Ми встановили, що у людей, що знаходяться в депресивному стані, активність гена МКР-1 у два рази перевищує норму", - заявив керівник наукової групи професор Рональд Думан. Він підкреслив, що "особливості поведінки даного гена можуть бути головною причиною депресії".

Як повідомлялось раніше, депресія викликає серйозне хвилювання вчених. На цю тему нещодавно проводили конференцію у ВООЗ. Доповідачі відзначили, що більше 75% людей з психічними, неврологічними і викликаними токсикоманією розладами, включаючи майже 95 мільйонів - з депресією і більше 25 мільйонів - з епілепсію живуть в країнах, що розвиваються. Автори доповіді наголошують, що ці люди не отримують ніякого лікування.

Читайте також:

Вчені з'ясували, чому люди з депресією бачать світ в сірих тонах

Депресія спричинює старечий маразм

Українці впадають у депресію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: