Вчені створили вегетаріанське м'ясо

Дата публікації
Перегляди
5582
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вчені створили вегетаріанське м'ясо

Вчені роблять м'ясо з овочів / Фото: Women Secrets

Замінник м'яса складається виключно з рослин, але на смак воно соковите, ароматне та волокнисте.

Вчені створили повноцінний замінник м'яса, який ніяк не відрізняється за зовнішнім виглядом і смаком від оригіналу. Насправді, "псевдом'ясо" складається на сто відсотків з овочів.

За словами розробників продукту, учасників європейського проекту "LikeMeat", його виробництво відрізняється екологічною безпекою. Плюс, багато жителів ЄС морально готові відмовитися від м'яса. А в природі існує безліч рослин, здатних його замінити.

"Наша мета - отримання рослинного замінника м'яса в промислових масштабах. Він повинен бути соковитим, ароматним і волокнистим, як справжнє м'ясо. Ще важливий тривалий термін зберігання і відносно низька вартість. В ідеалі замінник зможуть їсти не тільки вегетаріанці, але й алергіки", -
заявив ініціатор проекту Флоріан Уайльд з Інституту Фраунгофера.

На часі в лабораторних умовах вже отримано прототип фабрики з виготовлення "вегетаріанського м'яса".

Вчені запевняють, що їх міні-фабрика здатна виробляти лист "м'яса" товщиною в 1 сантиметр. Такий лист можна за бажанням перетворити на котлети, кубики або надати будь-яку іншу бажану форму. За годину виходить 60-70 кілограмів замінника. Консистенцією і якістю продукту вчені цілком задоволені.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Схуднення та здорове харчування
Дата публікації
Перегляди
5582
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація