Вихід астронавтів у відкритий космос пройшов успішно

Члени екіпажу корабля "Індевор" астронавти Роберт Бенке і Ніколас Патрік завершили перший з трьох виходів у відкритий космос.

Астронавти шатла "Endeavour" успішно виконали роботи у відкритому космосі. За перші в цій місії вихід вони пристикували до МКС новий італійський модуль "Tranquility". У мешканців станції з'явилося додаткове місце для роботи та відпочинку.

"Астронавти виконали всі основні завдання виходу і повернулися всередину станції", - наголошується на сайті NASA, де велася пряма трансляція виходу.

Спочатку Роберт Бенке і Ніколас Патрік підготували модуль до встановлення на Міжнародну космічну станцію - зняли кожухи з його стикувального механізму і відключили тимчасові кабелі його електроживлення. Після цього астронавти Террі Вертс і Кетрін Хайер, які залишалися всередині станції, вийняли модуль Tranquility з вантажного відсіку шатла "Індевор" і з допомогою маніпулятора станції пристикували його до лівого вузла модуля Unity.

Потім Бенке і Патрік проклали і підключили кабелі між модулями Tranquility і Unity, а також доустаткували канадський маніпулятор Spdm для дрібних операцій.

Нагадаємо, що екіпаж шатла "Індевор" очолює командир Джордж Замку. Місія шатла розрахована на 13 діб. За цей термін астронавти повинні здійснити три виходи у відкритий космос.

Головним завданням польоту є доставка та встановлення на американському сегменті МКС житлового модуля Tranquility і модуля панорамного спостереження "Купол" - скляну півсферу, з якої екіпаж зможе розглядати Землю і керувати маніпулятором.

Читайте також:

Шатл Endeavour успішно пристикувався до МКС

Шаттл Endeavour востаннє відправився на МКС

NASA влаштувало розпродаж всіх своїх шаттлів

NASA виклало в Інтернет відеотур по космічній станції

 

ВідеоВихід астронавтів у відкритий космос

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: