"Батьківщина" просить Інтерпол і Італію відпустити Авакова

Дата публікації
Перегляди
1097
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Батьківщина" просить Інтерпол і Італію відпустити Авакова

"Батьківщина" просить Італію і Інтерпол звільнити Авакова / Фото: Украинское Фото

У своїх листах керівництво "Батьківщини" зазначає, що екс-губернатора Харківщини і керівника обласної організації партії звинувачують в тому ж, що і Тимошенко.

Керівництво "Батьківщини" направило листи генсеку Інтерполу та уряду Італії з проханням звільнити екс-губернатора Харківської області та керівника Харківської облорганізації партії Арсена Авакова.

Як зазначається у повідомленні прес-служби партії, у листах вони просять зважити на "очевидну політичну вмотивованість кримінального переслідування Арсена Авакова".

"Його, як і Юлію Тимошенко, Юрія Луценка та багатьох інших опозиційних лідерів, обвинувачено за сумнозвісною статтею 365 Кримінального Кодексу України — перевищення влади та службових повноважень", - вказують у "Батьківщині".

Вони пояснюють, що ця стаття використовується нинішньою українською владою для "здійснення репресій проти політичних опонентів шляхом вибіркового кримінального переслідування".

У партії Юлії Тимошенко наголошують, що уряди США, провідних європейських країн, а також європейські інституції неодноразово закликали українську владу змінити цю статтю Кримінального кодексу, а також забезпечити звільнення політв'язнів та їх участь у парламентських виборах 2012 року.

З огляду на це керівництво "Батьківщини" просить Інтерпол "відмовити правоохоронним органам України в організації розшуку, затримання та екстрадиції до України Авакова Арсена Борисовича як особи, щодо якої здійснюється політичне переслідування.

З цієї ж причини "Батьківщина" просить італійський уряд також не надавати згоди на екстрадицію Арсена Авакова.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1097
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація