"Родовід банк" відхрестився від зв'язків з криміналом

Дата публікації
Перегляди
1118
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Родовід банк" відхрестився від зв'язків з криміналом

У "Родовід банку" заперечили зв'язок з криміналом

У банку запевнили, що ніяк не пов'язані з кримінальними структурами.

Інформація про зв'язки ПАТ "Родовід банк" з кримінальними структурами, опублікована в газеті "Дзеркало тижня", не відповідає дійсності, заявила адвокат фінустанови Олена Петрова.

Зокрема, у статті Юрія Бутусова за 23 березня 2012 року "Замах на Дядечко: спроба вбити правду про крадіжку 35 мільярдів" вказувалося: "Враховуючи, що діяльність "Родоводу" може бути пов'язана з кримінальними структурами, в цьому немає нічого дивного".

За словами адвоката, зазначені висновки не відповідають дійсності і завдають шкоди діловій репутації банку. "Родовід банк" веде свою діяльність виключно відповідно до норм чинного законодавства України і не пов'язано з кримінальними структурами.

Бутусова нагадала, що 28 лютого 2012 року ПАТ "Родовід банк" звернувся до Печерського районного суду Києва з позовною заявою до автора вищезазначеної статті про захист ділової репутації та спростування недостовірної інформації, опублікованій газетою "Дзеркало тижня" в статті Юрія Бутусова "Хто відповість за Родовід?".

Слухання у справі призначено на 28 березня 2012р. Щоб уникнути можливих спекуляцій в інформаційному просторі навколо даного судового процесу, на слуханні можуть бути присутні ЗМІ та всі зацікавлені особи, додала адвокат "Родоводу".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1118
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація