БЮТ чекає виключення Ющенка з "Нашої України"

Дата публікації
Перегляди
1569
Поділитись:
WhatsApp
Viber
БЮТ чекає виключення Ющенка з "Нашої України"

Павловський вважає, що Ющенку не місце у списку опозиції

Ющенку нагадали святкування Дня Соборності з Януковичем та Кучмою.

"Бютівець" Андрій Павловський вважає нелогічною присутність Віктора Ющенка у списку об'єднаної опозиції екс-президента .

Про це він сказав в коментарі Gazeta.ua.

"Ми не бачимо Ющенка у лавах об'єднаної опозиції. Тим більше, він ніби збирався йти на вибори по мажоритарному округу. Хай визначиться, чого він хоче. Наразі він займає неоднозначну позицію. Завдяки, зокрема, його вкладу зараз Юлія Тимошенко та Юрій Луценко знаходяться за ґратами. Він дав покази у суді проти Юлії Володимирівни. Після цього було засідання Комітету опору диктатурі. Було прийнято рішення рекомендувати "Нашій Україні" виключити Віктора Андрійовича, бо він дискредитує партію та опозицію в цілому. Був ще випадок, коли опозиція на День Соборності 22 січня підписувала угоду, а Ющенко в цей час сидить в Палаці "Україна" разом із Януковичем та Кучмою", - зазначив депутат.

Павловський наголосив, що досі "Наша Україна" не виконала рекомендації про виключення Ющенка.

"Тому це питання залишається актуальним. Однак ми готові прийняти до своїх лав Валентина Наливайченка, Сергія Бондарчука чи Володимира В'язівського. Можна вітати, що "Наша Україна", яка є членом КОДу, готова долучитися до процесу створення спільного списку. Ми дійсно хочемо, аби опозиція якомога більше об'єдналася, а також щоб у неї був єдиний список на виборах. Для цього вже здійснюються конкретні кроки. Єдиний список буде формуватися на базі двох партій - "Батьківщини" та "Фронту змін". Всі інші партії-союзники будуть приєднуватися та вливатися, як то зробили партії "Реформи і порядок", "Народна самооборона", Народний рух", - зауважив він.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1569
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація