Мер Львова назвав абсурдом ідею про відділення Галичини від України

Мер Львова назвав абсурдом ідею про відділення Галичини від України

Україну треба "навіть не зшивати, а сплавляти", заявив Садовий.

Мер Львова Андрій Садовий засуджує прояви сепаратизму в регіоні і вважає, що Україну треба "навіть не зшивати, а сплавляти". Про це він заявив в інтерв'ю "ZN.UA".

На питання про ставлення до галицького сепаратизму Андрій Садовий відповів: "На те, щоб Україна відбулася як держава, були витрачені величезні зусилля. У минулому столітті неприродною смертю помер кожен другий українець і кожна четверта українка. Коли усвідомлюєш масштаб жертв, говорити про сепаратизм, щонайменше, некоректно".

"Люди, які пропагують або захищають сепаратизм, нагадують мені маленьких дітей, що ховаються під ліжком від будь-якої проблеми і вірять у чудеса. Сидіти і мріяти - легше, ніж зробити хоч одну добру справу", - сказав мер.

"Сепаратизм - це абсурдна річ. Україну треба навіть не зшивати, а сплавляти. Так, це складний процес, але я не розумію політиків, які цього не роблять. Або вони чогось бояться, чи не розуміють елементарних речей", - додав він.

На питання, чи посилить можливий вступ до Митного союзу сепаратистські настрої, мер заявив: "Я не думаю, що такий крок можливий. Більш вірогідним і природним є приєднання до європейського співтовариства".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів