Нові тарифи виведуть країну з кризи – Гройсман

Зростання вартості комуналки прем'єру не до вподоби, але іншого виходу він не бачить.

Високі тарифи не подобаються і прем'єру Володимиру Гройсману. Він запевняє, що розуміє, як важко людям, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Проте лише такий непопулярний крок дозволить подолати корупцію у формуванні цін на комунальні послуги і модернізувати знищену інфраструктуру та мережі.

Про це Гройсман говорив на Буковині, де запускали третій гідроагрегат на Дністровській ГАЕС. Електроенергія, вироблена там, тепер постачатиметься в об'єднану мережу України. А коли запустять іще чотири запланованих агрегати, гідроакумулювальна електростанція стане шостою за потужністю у світі.

"Об'єктивниий тариф може дати можливість вивести із кризи країну. А тих, кого треба захистити, захистити через механізм субсидій. Інакше кажучи, якщо ви заробляєте гроші, і вам не вистачає заплатити цю суму – решту 80% компенсує держава. Адресно", - пояснив Гройсман.

Тим часом за місяць зарплата Гройсмана зросла вдвічі. На руки прем'єр отримав 17,6 тисяч гривень.

Прем'єр-міністру також не подобаються високі тарифи

Також чиновник зазначив, що лише  такий непопулярний крок  дозволить   подолати корупцію у формуванні цін на комунальні послуги, і модернізувати знищену інфраструктуру та мережі. Про це Володимир Гройсман говорив на Буковині, де запускали третій гідроагрегат на Дністровській ГАЕС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: