Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Омбудсмени РФ і України вперше зустрілися в Мінську і обговорили долю ув'язнених у Криму

З проханням про повернення в Україну до місцевої влади звернулось 18 осіб.

Перші переговори уповноважених з прав людини Тетяни Москалькової (Росія) та Валерії Лутковської (Україна) відбулися в столиці Білорусії.

У вівторок омбудсмени Росії і України обговорили процес повернення в Україну громадян, які відбувають покарання у в'язницях на території анексованого Криму. За інформацією Москалькової, з проханням про повернення в Україну до місцевої влади звернулось 18 осіб. Списки, однак, ще звіряються, зазначила російський омбудсмен.

Український омбудсмен Валерія Лутковська заявила, що сторони мають намір поступово знайти рішення з питань дотримання прав людини на південному сході України і в Криму.

Уповноважені з прав людини з України та Росії заявили в Мінську, що їх контакти і переговори продовжаться, хоча не анонсували дату наступної зустрічі.

Нагадаємо, перший заступник міністра юстиції Наталія Севастьянова заявила, що Україна готова забрати всіх засуджених, які відбувають покарання у в'язницях окупованого Росією Криму. За її словами, Київ протягом двох років веде переговори з Москвою про передачу ув'язнених.

Залиште свій коментар

Вибір редакції