Помаранчеві підтримали росіян протестами й апельсинами

Дата публікації
Перегляди
3564
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Помаранчеві підтримали росіян протестами й апельсинами

Оперативники кинулися захищати метро від активістів КУПР

Спочатку мітингували під посольством РФ, потім влаштували справжній "підпільний" протест у метро "Майдан Незалежності".

Росіян, які протестують проти фальсифікацій виборів у Москві, підримали київські активісти Коаліції учасників Помаранчевої революції.

Мирний протест відбувся біля Посольства Російської Федерації в Україні, грати якого люди обв'язали білими стрічками. А до Москви активісти передали мішок апельсинів і намети, йдеться в сюжеті ТСН.

Також помаранчеві хотіли мітингувати на Майдані Незалежності, але Апеляційний суд заборонив псувати святковий настрій будь-якими акціями протесту.

Однак КУПР вирішила не міняти своїх планів та провести протест під різдвяною ялинкою - в буквальному сенсі. Тож, активісти спустилися на перон станції метро Майдан Незалежності.

Протестувальників було не багато, але й їх вистачило, щоб на людній станції утворилася тиснява. Метро в центрі столиці завмерло на кілька хвилин.

Пасажири, які не могли ні дістатися до перонів, ні перейти на іншу станцію розділилися на два табори. Одні нарікали, що протестувальники створюють безлад, а інші навпаки їх захищали, запевняючи, що вони мають право на протест.

Як повідомили активісти, протест було проведено не тільки на підтримку російської опозиції, а також, щоб розворушити українців, бо виходити на пікети в Києві стає дедалі більш проблематично.

Міліція, яка кинулася захищати режимний об'єкт, почала виводити активістів по одному.

Двоє помаранчевих були затримані за злісну непокору працівникам міліції й метрополітену. Пізніше в'язнів відпустили, їхню долю в понеділок вирішить суд.

Читайте також:

Російська ЦВК не побачила порушень на виборах

Новий мітинг проти фальсифікацій пройде у Москві 24 грудня

КПРФ, що посіла друге місце на виборах, оголосила їх нелегітимними

У метро на Майдані хотіли встановити "протестний" намет

Росіян сьогодні підтримували в Києві

Росіян сьогодні підтримували в Києві
Наступна публікація