Новий мітинг проти фальсифікацій пройде у Москві 24 грудня

Дата публікації
Перегляди
5507
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Новий мітинг проти фальсифікацій пройде у Москві 24 грудня

Кількість учасників заходу оцінюють по-різному - від 25 до 150 тисяч / Фото: Twitter

Акція опозиції на Болотній площі завершилась. Кількість учасників заходу всі оцінюють по-різному.

Мітинг проти фальсифікації виборів на Болотній площі в Москві завершився. Наступний збір прихильників опозиції призначено на 24 грудня.

Як повідомляється, за підсумками мітингу було прийнято резолюцію. Опозиція вимагає скасування підсумків фальсифікованих виборів, відставки голови Центрвиборчкому РФ Володимира Чурова, розслідування всіх фактів порушень і фальсифікацій, і негайного звільнення політв'язнів.

Також звучали вимоги реєстрації опозиційних партій і прийняття демократичного законодавства про партії та вибори.

На закінчення резолюції вимагається проведення нових відкритих і чесних виборів.

Кількість учасників заходу ЗМІ оцінюють по-різному. Зокрема, "Лента.ру" повідомляє про близько 35 тисяч осіб. Організатори мітингу заявили, що його чисельність склала 80 - 85 тисяч осіб. Лунали від опозиціонерів і слова про 150 тисяч мітингувальників.

Натомість, за даними правоохоронних органів, в акції протесту взяли участь не більше 25 тисяч чоловік, а до кінця заходу чисельність учасників знизилася до 12 тисяч людей.

У мітингу взяли участь представники різних опозиційних рухів, як парламентських, так і не представлених в Держдумі. Кілька тисяч людей на чолі з опозиціонерами Борисом Нємцовим, Наталією Удальцовою і Євгенією Чириковою, приєдналися до присутніх після мітингу на площі Революції.

Організатори мітингу сподіваються провести нову акцію протесту на Болотяній площі 24 грудня.

Між тим відомо і про першу реакцію влади. В "Єдиній Росії" заявили, що позиція мітингувальників на Болотній площі буде почута державою і суспільством.

"Безумовно, люди, які висловлюють свій протест проти підсумків голосування або протии того, як проводилися вибори, мають на це право... Висловлення цієї точки зору вкрай важливе і буде почуто і ЗМІ, і суспільством, і державою", - сказав  перший замсекретаря президії генради "Єдиної Росії" Андрій Ісаєв.

Він також закликав учасників мітингу не давати "перетворити себе на гарматне м'ясо", бути спокійними і законослухняними.

Читайте також:

КПРФ, що посіла друге місце на виборах, оголосила їх нелегітимними

Націоналісти натякнули, що Путіна чекає доля Хусейна або Каддафі

Учасники "каруселі" в Росії вимагають оплатити їм фальсифікації на виборах

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5507
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація