Росія і Україна все більше дратують одна одну - експерт

Дата публікації
Перегляди
1542
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія і Україна все більше дратують одна одну - експерт

Затулін: після інавгурації Путіна на наступний день перезавантаження відносин не відбудеться

За словами експерта, влада РФ вважає, що воно діє адекватно, а Україні, навпаки неправильно і треба продовжувати в тому ж напрямку.

У керівництві України і Росії зростає роздратування одне одним. Про це заявив директор інституту країн СНД Костянтин Затулін в ході "круглого столу" "Підсумки виборів президента Росії. Чи чекати перезавантаження російсько-українських відносин" в Москві.

"Ми ніби одномоментно на одних і тих же прикладах робимо різні висновки. В українській політичній еліті і керівництві Україні зростає роздратування політикою Росії від нерозуміння її керівництвом потреб України", - сказав Затулін.

Він наголосив, що це роздратування проникає в ЗМІ, які посилюють це своїми коментарями і це почуття починає проникати нижче, до простого населення. У той же час, українцям, які шукають відповідь на питання чому вони живуть не так добре як хотілося б, і їм підказують, що одна з причин - високі ціни на російський газ.

"Одночасно з цим в Росії, де не до такої міри зациклені на відносинах з Україною, в російській політичній еліті у владі і опозиції росте роздратування Україною та поведінкою української політичної еліти", - підкреслив Затулін, зазначивши, що країни зараз йдуть розбіжними курсами.

Керівництво РФ вважає, що воно діє адекватно і правильно, а Україні, навпаки неправильно і треба продовжувати в тому ж напрямку, зазначив експерт.

"В Україні вважають, що в Росії винні, і не йдуть на зустріч. При тому, що Київ пішов на зустріч для Москви в доленосних питаннях, наприклад, в залишенні ЧФ РФ ще на 25 років, а Росія нас не розуміє і неправильно поводиться", - пояснив Затулін, зазначивши, що це дуже тривожна ситуація.

На думку Затуліна, після інавгурації Володимира Путіна на наступний день перезавантаження українсько-російських відносин не відбудеться. За його словами, потрібно нормалізувати відносини між політичними класами. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1542
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація