Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розкішні маєтки екс-можновладців грабують мародери під виглядом самооборони

Маєтки контролюють невідомі зі зброєю, які нікого не пускають усередину. 

У маєтки колишніх можновладців невідомі зі зброєю не пускають навіть самооборону. Кремезні хлопці у масках та камуфляжі представляються представниками "Правого сектору", однак не пускають до розкішних будинків нікого – навіть самооборону, йдеться у сюжеті "Грошей".

Як вдалося з'ясувати журналістам, ті маєтки колишніх чиновників, у яких нещодавно вдалося побувати журналістам та багатьом звичайним українцям, тепер зачинені. Наприклад, маєток екс-генпрокурора Віктора Пшонки.

Усередині нього патрулюють хлопці у камуфляжі та зі зброєю. Вони представляються представниками "Правого сектору", проте усередину не пускають навіть самооборону, поводяться з гостями дуже зухвало та навіть активно вивозять речі з будівель.

Знімальна група "Грошей" стала свідком того, як з двору екс-генпрокурора Пшонки виїхала машина і швидко зникла у невідомому напрямку.

ВідеоУ колишні маєтки можновладців молодики зі зброєю не пускають навіть самооборону


У самообороні свою причетність до мародерства відкидають.

"Багато людей, які називають себе самообороною, які, насправді, не мають стосунку до самооборони, захоплюють приміщення. Типу, передають їх громаді міста. Насправді, до передачі громаді міста буває розграблення, і це все спихається на сотні самооборони", - жаліється сотник 31-ї сотні самооборони Валерій Білик.

Але найгірше, що невідомі крадії під виглядом самооборони почали вдиратися до осель звичайних людей. Так, нещодавно невідомі увірвалися до приватних будинків на Оболонській набережній та почали вантажити в машини майно жителів. На тривожний сигнал виїхала охорона, проте молодики у камуфляжі легко роззброїли її.


Де знаходяться тепер озброєні грабіжники - невідомо. І чи обмежаться вони двома-трьома будинками. Інтернет вибухає безліччю оголошень про участь майданівців у пограбуванні маєтків.

Під час підготовки сюжету до журналістів "Грошей" надійшло 17 повідомлень про захоплені і пограбовані невідомо ким будинки чиновників, бізнесменів та політиків.

Ситуація нагадує анархічні часи початку минулого століття. Ані міліція, ані загони самооборони не здатні контролювати в повному обсязі ситуацію, що склалася. Якщо й надалі не закінчиться безконтрольний розгул злочинності.

Як повідомлялося раніше, через мародерство в Межигір'я перестали пускати людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції