Студентом Табачник терпів образи і хамські витівки від "амазонок"

Дата публікації
Перегляди
8815
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Студентом Табачник терпів образи і  хамські витівки від "амазонок"

У студентські роки Табачник розчарувався у дівчатах з філологічного факультету / Фото: Фокус

Молодому Дмитру Табачнику довелось вислухати немало неприємних слів від дівчат з філологічного факультету під час чергування у гуртожитку.

Студент історичного факультету університету ім. Шевченка Дмитро Табачник був відмінником, зразковим комсомольським активістом і дописувачем університетської газети.

Він також відзначився тим, що як активний член комсомолу чергував у студентських гуртожитках для так званого "посилення контролю" за пропускним режимом.

Свої враження про чергування і боротьбу зі злісними порушниками дисципліни 4-курсник Дмитро Табачник описав у статті під назвою "Амазонки з філологічного" у газеті "Київський університет".

У замітці від 23 березня 1985 року йдеться про те, як комсомолець Діма Табачник розчарувався в дівчатах з філологічного факультету, бо там його "грубо і незаслужено ображали" лише за те, що він просив студенток пред'являти перепустки на вході.

Фото: tochka.net
Табачник пише, що вислухав "потік образливих слів", грубощів і хамських витівок від дівчат. Так, майбутній міністр освіти детально описав, як "зі смаком одягнена блондинка" із войовничістю амазонки штурмом брала двері гуртожитку, і як він ці двері героїчно обороняв.

"Чимало промов вислухали від деяких нетверезих гуляк - злісних порушників розпорядку студмістечка", - жалівся у замітці студент Табачник, причому цитуючи прізвища цих самих порушників.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8815
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація