Тимошенко не хоче бачити омбудсменом людину Лавриновича

Дата публікації
Перегляди
1434
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тимошенко не хоче бачити омбудсменом людину Лавриновича

Тимошенко: Лутковська є людиною, намертво інтегрованою в чинну владу / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

За словами Тимошенко, Лутковська категорично не може претендувати на цю посаду.

Екс-прем'єр-міністр, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко вважає неприпустимим призначення уповноваженим Верховної ради з прав людини чинного уповноваженого Кабінету міністрів у справах Європейського суду з прав людини Валерії Лутковської. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Батьківщини".

"Пані Лутковська категорично не може претендувати на цю посаду, оскільки є людиною, намертво інтегрованою в чинну владу", - заявила Тимошенко, зазначивши що Лутковська довгий час була партнером у юридичній фірмі "Лавринович і партнери", а також заступником міністра юстиції Олександра Лавриновича.

Екс-премєр також вважає, що можливе призначення Лутковської на цю посаду не буде мати нічого спільного із захистом прав людини й дотриманням європейських демократичних стандартів.

Як відомо, Рада має розглянути призначення омбудсмена 15 березня. На посаду висунуті 2 кандидатури: Лутковської (висунута Партією регіонів) і голови правління Української Гельсінської спілки з прав людини, співголови Харківської правозахисної групи Євгена Захарова (від опозиції).

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1434
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація