Уряд шукає нового керівника для "Укравтодору"

На посаду очільника підприємства оголошено конкурс.

Тимчасово виконуючим обов'язки голови Державного агентства автомобільних доріг України став Євген Барах. Його представив працівникам підприємства міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє УНІАН.

При цьому урядовець зазначив, що Міністерство інфраструктури України оголосило про старт конкурсного відбору на посаду голови "Укравтодору".

"Ми оголошуємо прозорий конкурс на посаду керівника "Укравтодору". За результатами якого агентство має очолити незаангажована, не обтяжена політичними або лобістськими впливами людина, яка в своєму професійному минулому не має корупційної складової", - сказав Омелян.

Також міністр інфраструктури підкреслив, що нинішнє керівництво "Укравтодору" несе персональну відповідальність за прозоре і ефективне використання коштів, виділених на ремонт доріг. Він нагадав, що в цьому році на ремонт і реконструкцію доріг загального користування заплановано виділити понад 19 млрд гривень.

У коментарі журналістам Омелян уточнив, що "фактично в цьому році будівництва доріг не буде", крім тих ділянок, будівництво яких фінансують міжнародні фінансові організації.

Як зазначив Барах після представлення, першим завданням є "реалізація програми на цей рік".

"Першочергове завдання галузі – максимально ефективне використання коштів і забезпечення жорсткого контролю за їх освоєнням, щоб користувачі доріг дійсно побачили результат нашої роботи, а саме якісно побудовані дороги", - заявив він.

Наприкінці травня "Укравтодор" дав доручення службам автодоріг в областях збільшити темпи ліквідації ямковості на автошляхах. Це необхідно зробити, щоб виконати доручення прем'єр-міністра України вчасно – усунути усі деформації та вибоїни на дорогах державного значення до 15 червня.

ВідеоКерівника "Укравтодору" Андрія Батищева звільнили з посади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: