Європа заговорила про санкції проти України

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Європа заговорила про санкції проти України

ПАРЄ прийняла поправки до резолюції по Україні у яких не виключається можливість санкцій / Фото: Радіо Свобода

На засіданні моніторингового комітету ПАРЄ у Страсбурзі була прийнята поправка до резолюції по Україні.

Парламентська асамблея Ради Європи розгляне можливість застосування до України санкцій. Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на власні джерела.

Як повідомляється, у четвер, 26 січня, зранку на засіданні моніторингового комітету ПАРЄ у Страсбурзі була прийнята поправка до резолюції по Україні, згідно з якою, Асамблея може розглядати санкції проти України за кримінальне переслідування колишніх членів уряду.

Ця поправка була прийнята більшістю голосів Моніторингового комітету.

"Асамблея вважає, що здійснення рекомендацій, що стосуються кримінального переслідування колишніх членів уряду, означатиме прихильність влади до норм і цінностей Ради Європи", - йдеться у поправці.

У той же час в ПАРЄ зазначили, що не реалізація цих рекомендацій у розумний термін викличе в Асамблеї серйозні сумніви щодо прихильності української влади принципам демократії й верховенства закону.

У такому разі Асамблея може відповідно відреагувати.

"Тому Асамблея закликає Моніторинговий комітет уважно стежити за ситуацією й запропонувати Асамблеї будь-які подальші дії відповідно до вимог ситуації. У тому числі можливе застосування санкцій, якщо вимоги Асамблеї не будуть виконані", - йдеться в документі.

Прийнята поправка та інші 14 поправок до резолюції по Україні будуть розглядатися 26 січня на вечірньому засіданні ПАРЄ.

Нагадаємо, раніше ПАРЄ заявила про необхідність виключити з Кримінального кодексу статтю, за якою була засуджена екс-прем'єр Юлія Тимошенко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація