Євросоюз ухвалив остаточне рішення про безвіз для України

Євросоюз ухвалив остаточне рішення про безвіз для України

Фото: УНІАН

Документ підпишуть 17 травня.

Сьогодні, 11 травня, Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про надання українцям права на безвізові подорожі.

Про це у Facebook написав президент України Петро Порошенко.

"17 травня у Страсбурзі, як ми домовилися з нашими європейськими друзями, урочисто підпишуть відповідний законодавчий акт. Це, напевно, буде один із найважливіших моїх візитів за три роки на посаді президента. Я безмежно вдячний всім, завдяки кому зміг виконати одну із своїх головних передвиборчих обіцянок. Вітаю вас, дорогі співвітчизники, з цим історичним рішенням. Це – неначе повернення додому після довгої та виснажливої подорожі… Повернення до нашого спільного європейського дому. Ми пориваємо з пострадянським минулим і дедалі більше стаємо частиною єдиного європейського цивілізаційного простору. Цінуйте свій український паспорт. І любіть Україну!", - зазначив Порошенко.

"Чудова новина: Рада міністрів ЄС схвалила рішення про надання громадянам України права на безвізові подорожі. З 11 червня українці зможуть подорожувати до ЄС без віз. Вітаю з цим історичним рішенням. Україна - це Європа!", - зазначив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Усі формальні процедури щодо ухвалення безвізу для України завершено. Вітаємо усіх українців та оформлюємо біометричні паспорти", - додали в офісі віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Зазначимо, що скористатися правом на безвіз орієнтовно від 11 червня матимуть право лише українці з біометричними паспортами для виїзду за кордон.

Чергові формальності для відкриття безвізу з Україною мають погодити в Брюсселі

Чергові формальності для відкриття безвізу з Україною мають погодити в Брюсселі

Фото: ТСН.ua

Повʼязані теми:

Наступна публікація