Євросоюз ухвалив остаточне рішення про безвіз для України

Дата публікації
Євросоюз ухвалив остаточне рішення про безвіз для України

УНІАН

Документ підпишуть 17 травня.

Сьогодні, 11 травня, Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про надання українцям права на безвізові подорожі.

Про це у Facebook написав президент України Петро Порошенко.

"17 травня у Страсбурзі, як ми домовилися з нашими європейськими друзями, урочисто підпишуть відповідний законодавчий акт. Це, напевно, буде один із найважливіших моїх візитів за три роки на посаді президента. Я безмежно вдячний всім, завдяки кому зміг виконати одну із своїх головних передвиборчих обіцянок. Вітаю вас, дорогі співвітчизники, з цим історичним рішенням. Це – неначе повернення додому після довгої та виснажливої подорожі… Повернення до нашого спільного європейського дому. Ми пориваємо з пострадянським минулим і дедалі більше стаємо частиною єдиного європейського цивілізаційного простору. Цінуйте свій український паспорт. І любіть Україну!", - зазначив Порошенко.

"Чудова новина: Рада міністрів ЄС схвалила рішення про надання громадянам України права на безвізові подорожі. З 11 червня українці зможуть подорожувати до ЄС без віз. Вітаю з цим історичним рішенням. Україна - це Європа!", - зазначив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Усі формальні процедури щодо ухвалення безвізу для України завершено. Вітаємо усіх українців та оформлюємо біометричні паспорти", - додали в офісі віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Зазначимо, що скористатися правом на безвіз орієнтовно від 11 червня матимуть право лише українці з біометричними паспортами для виїзду за кордон.

Чергові формальності для відкриття безвізу з Україною мають погодити в Брюсселі

Чергові формальності для відкриття безвізу з Україною мають погодити в Брюсселі

ТСН.ua

Наступна публікація