Жінки-депутати запустили всеукраїнський конкурс Актуально

Жінки-депутати запустили всеукраїнський конкурс

20 вересня 2017 року в прес-центрі УНІАН оголошено про початок всеукраїнського конкурсу "Кращі ініціативи жінок України для економічного розвитку місцевих громад".

Європейська асамблея жінок-депутатів у партнерстві з Міжнародною амбасадою жінок-підприємців та Всеукраїнським об'єднанням жінок-депутатів, за фінансової підтримки Асоціації міст України, реалізує конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для економічного розвитку місцевих громад (міст, селищ, районів). Переможці будуть визначені у 5 номінаціях. Автори 5 найкращих жіночих ініціатив будуть нагороджені тижневою навчальною поїздкою до Європейського Парламенту. Завершення проекту та оголошення результатів конкурсу відбудеться у приміщенні Верховної Ради у листопаді 2017 року і проходитиме одночасно з міжнародною художньою виставкою, присвяченою темі жіноцтва.

Анастасія Попсуй, депутатка Ірпінської міської ради та президент Європейської асамблеї жінок-депутатів, повідомила про умови участі у конкурсі та актуальність проекту. Проект спрямований на посилення економічного розвитку громад України, в тому числі через підвищення ролі жінок у цьому процесі. Жінки щодня роблять багато важливих справ для розвитку держави, проте інколи не вистачає впевненості в собі й відчуття підтримки.

Оксана Білозір, депутатка Верховної Ради України та очільниця Всеукраїнського об'єднання жінок-депутатів, наголосила на тому, що питання рівних можливостей ініціювала ще у 2002 році, об'єднуючи жінок з різним політичним досвідом. Успішним жінкам зазвичай не просто досягати поставленої мети, проте їхній приклад надихає багатьох нових ініціаторок у  різних сферах суспільної діяльності.

Олена Масоріна, депутатка Верховної Ради України та засновниця фонду допомоги армії "Волонтерська сотня "Україна-Світ", зазначила, що конкурс має відобразити реальну активність жінок як в політиці, так і в бізнесі, громадському житті чи науковій діяльності. Україна стає все ближчою до Європи щодо рівня участі та успіху жіночих ініціатив, проте ще є над чим працювати, краще реалізовувати свій колосальний жіночий потенціал для блага держави.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати заповнену форму до 1 листопада 2017 року на електронну адресу: euro.assembly@gmail.com або звичайним листом за адресою: 08205 Київська область, м. Ірпінь, а/с 15 "Європейська Асамблея жінок-депутатів".

Деталі про конкурс на сайті організації: http://ccwea.org.ua/. 

Наступна публікація