400-кілограмовому мерцеві проведуть ліпосакцію

400-кілограмовому мерцеві проведуть ліпосакцію

400-кілограмовому мерцеві проведуть ліпосакцію

У Румунії родичі найогряднішого громадянина країни вирішили зробити йому ліпосакцію після смерті, щоб той умістився у звичайну труну.

Похорон нещодавно померлого найогряднішого громадянина Румунії обернулися великими клопотами для його не дуже забезпечених, але кмітливих родичів.

Крістіан Капатанеску, що важив близько 400 кілограмів, був госпіталізований в кінці травня в госпіталь Святого Іоанна в Бухаресті для операції по резекції (урізування) шлунка, але не дочекався її: одночасно відмовили одразу кілька життєво важливих органів.

Не маючи коштів на замовлення спеціальної труни, рідні покійного, який помер на 55-му році життя, вирішили підійти до його похорону нетривіально.

Тепер родичі просять лікарів відрізати від трупа Крістіана кілька шматків, щоб його тіло могло вміститися в труну стандартного розміру, так як у сім'ї немає грошей, щоб робити труну на замовлення.

У 2000 році Крістіан звільнився через хворобу, тоді він важив 120 кілограмів. Але вимушене неробство обернулося для румуна найважчою проблемою: він став зростати як на дріжджах. Через два роки бідолаха погладшав вдвічі, а з 2008 року вже не міг пересуватися.

Коли Крістіана перевозили для операції в лікарню, довелося задіяти 11 пожежних і двох лікарів.

Читайте також:

Жінка виставила на "аукціон" свого сина, аби швидше одружити

На Черкащині чоловік орендував чужу дружину за 20 тисяч

П'яний турист пробрався в зоопарк, щоб покататися на крокодилі

Повʼязані теми:

Наступна публікація