Блондинки виявилися багатшими від брюнеток і рудих

Блондинки виявилися багатшими від брюнеток і рудих

Блондинки виявилися багатшими брюнеток і рудих / Фото: Lenta.ru

У Великобританії провели дослідження, в результаті якого виявилося, що блондинки успішніші від брюнеток і рудих.

Жінки зі світлим волоссям виявилися успішнішими брюнеток і рудих. Про це свідчать результати дослідження, проведеного британським сайтом The Motley Fool, що спеціалізується на управлінні особистими фінансами. Підсумки вивчення фінансового добробуту блондинок, рудих і брюнеток підводить газета The Scotsman.

Середній щомісячний дохід жінок зі світлим волоссям становить приблизно 1200 євро після вирахування всіх податків, тоді як брюнетки заробляють близько 1120 євро, а рудоволосі - не більше 1070 євро. При цьому блондинки більш схильні до легковажних витрат: так, кожен місяць вони витрачають близько 334 євро на купівлю різних дрібниць і дрібничок, таких як шоколадні цукерки, сумочки і туфлі.

Тим не менше, дослідники відзначають, що більшість блондинок вміють керувати своїми особистими фінансами і завжди знають, як багато їм належить витратити найближчим часом і як скоро їх заощадження будуть витрачені.

Примітно, що результати дослідження Fool йдуть врозріз з аналогічною роботою, проведеною в 2009 виробником фарб для волосся Garnier Nutrisse. За даними косметичної компанії, доходи брюнеток значно перевищують заробітки рудих і блондинок.

Читайте також:

У світі відзначили Міжнародний день білявок

В Росії відбувся заплив на гумових блондинках з секс-шопу

Десятка найлегендарніших блондинок планети

Повʼязані теми:

Наступна публікація