Аферист сторіччя Медофф заховав перед арештом 9 млрд доларів

Бернард Медофф перед своїм арештом заховав у своїх знайомих 9 млрд доларів і необачно розповів про це сокамерникові.

Творець найбільшої в історії фінансової піраміди Бернард Медофф перед своїм арештом встиг заховати 9 млрд дол. із загального обсягу викрадених у своїх вкладників коштів.

Як стало відомо, фінансист направив їх трьом своїм знайомим.

Про це розповів один з ув'язнених тюрми штату Північна Кароліна, де 72-річний Медофф відбуває покарання. За його словами, Медофф особисто розповів йому про заховані гроші.

Крім того, засуджений на 150 років тюрми "американський Мавроді" повідомив сусіду по камері, що імена трьох одержувачів 9 млрд дол. також відомі одному з його спільників Френку Ді Паскал, визнаному в 2009 році винним в інкримінованих злочинах. За словами самого Медоффа, Ді Паскал може скористатися цією інформацією для "укладання угоди" з владою та отримання меншого тюремного терміну.

Однак незважаючи на те що сусід по камері Медоффа вказує на близькі дружні відносини афериста з власниками вкрадених 9 млрд дол., їх імена все ще залишаються невідомими.

Нагадаємо, що в грудні 2008 року в США була викрита найбільша в історії фінансова піраміда, яку створив і очолив Бернард Медофф - колишній голова ради директорів біржі NASDAQ і засновник інвестиційної компанії Bernard L. Madoff Investment Securities.

Піраміда Медоффа функціонувала не менше 20 років, а втрати інвесторів від шахрайства оцінюються в 50 млрд дол. У ході судового процесу Медофф визнав себе винним і покаявся перед постраждалими від нього вкладниками.

Читайте також:

Медофф обзавівся у в'язниці групою шанувальників

"Аферист сторіччя" Медофф у в'язниці став "Берні Хуліганом"

Знаменитого шахрая Медоффа жорстоко побили у в'язниці

Фінансовий аферист Мейдофф хворий на рак і скоро помре

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: