"Аль-Каїда" планувала отруїти американців ціанідом

Угрупування "Аль-Каїда" планувало вчинити теракт у США, отруївши іжу в американських кафе та ресторанах рицином і ціанідом.

Терористична організація "Аль-Каїда на Аравійському півострові" розглядала можливість отруєння продуктів, які використовують в американських кафе і ресторанах. Про це заявили представники Міністерства нацбезпеки США.

Про те, що терористи обговорюють можливість отруєння продуктів рицином і ціанідом, спецслужбам стало відомо кілька місяців тому.

Отримавши відповідну інформацію, федеральні відомства провели ряд зустрічей з представниками готельного і ресторанного бізнесу, в ході яких обговорювалася потенційна загроза отруєння, а також в черговий раз зверталася увага на необхідність суворо дотримуватися всіх правил забезпечення безпеки поставок продуктів.

Представники Міністерства нацбезпеки США підкреслили, що можливість отруєння продовольства обговорювалася членами "Аль-Каїди на Аравійському півострові" лише як один із сценаріїв теракту, спрямованого проти країн Заходу. Про розробку будь-яких конкретних планів подібного теракту, за наявними у них даними, мова не йшла.

"Аль-Каїда на Аравійському півострові" - йєменський підрозділ терористичної організації "Аль-Каїда" - вважається винним у відправці на адреси чиказьких синагог посилок з вибухівкою, які були перехоплені в аеропортах Великобританії та ОАЕ в кінці жовтня 2010 року.

Як повідомлялося раніше,  "Аль-Каїда", за даними іракських спецслужб, планує здійснити на Різдво серію терактів в Європі і США.

За інформацією влади Іраку, Багдад вже проінформував Інтерпол про можливі теракти, а також попередив про плани екстремістів владу США і європейські держави. Однією з можливих цілей терористів є Данія. Інші подробиці про підготовку терактів не повідомляються.

Читайте також:

"Аль-Каїда" пригрозила Заходу новими "поштовими" бомбами

Усама бен Ладен призначив нового ватажка "Аль-Каїди" в Європі

"Аль-Каїда" підготувала Європі та США "святкові" теракти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: