Після масових демонстрацій в Парижі анархісти почали погроми

Близько 200 анархістів почали погроми на площі Нації в Парижі, після чого вони попрямували на площу Бастилії, де намагалися увірватися в будівлю опери.

Протести у Франції_1
AFP
Протести у Франції
Після демонстрацій проти підвищення пенсійного віку, які пройшли в неділю у багатьох містах Франції, поліція затримала 30 анархістів, які намагалися влаштувати погроми по закінченню акцій.

Близько 200 людей почали погроми на площі Нації в Парижі, підпалюючи сміттєві баки і розбиваючи вітрини магазинів, після чого попрямували на площу Бастилії, де намагалися увірватися в будівлю опери.

Всього в демонстраціях у Франції 17 жовтня взяли участь, за різними оцінками, від 825 тисяч до 3 мільйонів людей. Паризька демонстрація протесту виявилася найбільшою - у ній взяли до 310 тисяч людей за підрахунками профспілок.

Пенсійна реформа, яка передбачає підвищення пенсійного віку з 60 до 62 років, вже схвалена нижньою палатою французького парламенту і зараз її розглядає верхня палата.

Страйки та акції протесту проти реформи тривають у Франції з травня 2010 року.

Також у Франції вже шостий день страйкують працівники нафтопереробних заводів, які теж виступають проти цієї реформи. Страйк вже призвів до зупинки 10 з 12 нафтопереробних заводів.

Читайте також:

У Франції поліція затримала школярів, які протестували проти пенсійної реформи

Проти пенсійної реформи у Франції страйкує більше півмільйона людей

Французькі залізничники оголосили безстроковий страйк

Європу охопили страйки: Захід на порозі соціального вибуху

ВідеоПісля масових демонстрацій в Парижі анархісти почали погроми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: