Батуриній пророкують долю Ходорковського

Експерти припускають, що російська влада може вчинити з Оленою Батуріної так само, як з екс-главою "Юкоса" Михайлом Ходорковським.

Експерти вже пророкують долю дружині екс-мера Москви Юрія Лужкова Олені Батуріній екс-глави "Юкоса" Михайла Ходорковського.

Власниця "Інтеко" і дружина екс-мера Москви Олена Батуріна залишається без двох проектів. Один - "Сетунь Хіллс" - напередодні зупинив новий мер Москви Сергій Собянін, інший - комплекс Палацу одруження в "Москва-сіті" - Батурина продає. 

"Інтеко" продає частку партнеру по проекту - компанії "Снігурі", ця угода розпочата ще півроку тому, зараз йде її "планове завершення". "Інтеко" виходить з проекту.

Угода ще не закрита, стверджує джерело, близьке до акціонерів "Снігурів". Частку в компанії планується викупити за 35-40 млн доларів - приблизно стільки складають інвестиції Батуріної в проект.

Будівництво "Сетунь Хіллс" - комплексу з трьох будівель у формі гігантських літаючих тарілок і двох у вигляді півсфери - ще не починалося, комплекс знаходився на стадії проектування. За планом завершити будівництво передбачалося в 2015 році.

У Москві "Інтеко", крім "Сетунь Хіллс", реалізує сім проектів з будівництва офісних будівель і шість - з будівництва житла, головним чином елітного. Крім Москви, фірма Батуріної веде будівництво в Краснодарі, Ростові-на-Дону, Астані (Казахстан), Карлових Варах (Чехія), Тетуане (Марокко).

Експерти бачать у цих подіях важливі нюанси - не лише економічного, а й політичного плану, і міркують, чи не вчинить влада з Оленою Батуріної так само, як з екс-главою "Юкоса" Михайлом Ходорковським.

Як відзначає "Независимая газета", якби не відставка Юрія Лужкова, ЗАТ "Територіальна дирекція" Сетуньская", що належить ЗАТ "Інтеко", до 2014 року благополучно закінчила б пректирования комплексу на земельній ділянці в 23,65 га.

В історії з активами Батуріної співрозмовник убачають і політичний аспект.

"Інтеко - це ідеальний об'єкт, причому для всього - для пропаганди, для вирішення матеріальних питань, для залякування, для додаткової дресирування судів. Це прекрасно! І зручно. Хотів би подивитися на міжнародних захисників, які будуть заступатися за Батурину. Це вам не Ходорковський", - зазначило джерело.

Нагадаємо, проти екс-дружини Юрія Лужкова Олени Батуриної порушено кримінальну справу про шахрайство з земельними ділянками, виділеними під будівництво дипломатичних представництв іноземних держав у Москві.

Читайте також:

У Великобританії затримали дружину екс-мера Москви Лужкова

Олена Батурина звинуватила брата в крадіжці і здирництві

Лужков і Батуріна гуляють Віднем і слухають "Хава Нагілу"

Брат Батуріної заявив про її розорення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: